رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 13 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  بادامچیان: شهید بهشتی خطر بزرگ را برای آینده ایران، حاکمیت لیبرال‌ها می‌دانست به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه اسلامی، صبح امروز (شنبه ۷ تیر) در مراسم بزرگداشت شهادت شهید بهشتی و یاران ایشان گفت: شهید بهشتی به‌عهد خود عمل کرد و خدا هم به عهد خود […]

به گزارش جامعه نیوز:

 بادامچیان: شهید بهشتی خطر بزرگ را برای آینده ایران، حاکمیت لیبرال‌ها می‌دانست

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه اسلامی، صبح امروز (شنبه ۷ تیر) در مراسم بزرگداشت شهادت شهید بهشتی و یاران ایشان گفت: شهید بهشتی به‌عهد خود عمل کرد و خدا هم به عهد خود با بهشتی عمل کرد.

وی با بیان اینکه افکار شهید بهشتی هنوز راهساز است، گفت: در گام دوم انقلاب که دوران تحول است، بیش از همیشه به افکار شهید بهشتی نیاز داریم.

بادامچیان افزود: شهید بهشتی عمیقاً معتقد بود انقلاب، انقلاب صداقت و مقاومت با استکبار است نه نفاق و حاکمیت کسانی که به‌جای خدمت، جیب خود را پر کنند.

دبیرکل حزب موتلفه با بیان اینکه شهید بهشتی به وجود دو بینش متفاوت در انقلاب، تصریح داشت، گفت: شهید بهشتی می‌گوید ما دو بینش داریم؛ یکی بینش مبتنی بر اسلام فقاهتی و تکیه بر توانایی‌های کشور و  بینش دیگر، بینشی که پایبند به اسلام فقاهتی نیست، اگرچه در زبان می‌گوید معتقد است.

بادامچیان ادامه داد: شهید بهشتی، مشکلات کشور را ناشی از صاحبان بینش دوم می‌دانست و می‌گفت که اگر این افراد بر کشور مسلّط شوند، آینده کشور پر از مشکلات خواهد بود.

وی افزود: شهید بهشتی می‌گفت که خطر بزرگ این است که به‌جای اینکه در ایران حکومت اسلامی داشته باشیم، حکومت لیبرال داشته باشیم. چرا که حکومت لیبرال از نیروی مردمی بی‌بهره است و ما برای مقابله با دشمن به مردم نیاز داریم، مردمی که به مکتبی مثل اسلام معتقد باشند.

بادامچیان با بیان اینکه شهید بهشتی نسبت به خطر کسانی که روحانیت را تضعیف می‌کنند، هشدار می‌داد، گفت: بررسی کنیم ببینیم در چند دهه اخیر، چه جریانی روحانیت اصیل را تضعیف کرده است.

این خبر را هم ببینید:  جذب پرستاران جدید در اولویت است؛ نه تعرفه گذاری حقوق

دبیرکل حزب موتلفه تصریح کرد: مردم برای حل مشکلات کشور باید تحول‌آفرین‌های بهشتی‌ و رجایی‌گونه را انتخاب کنند.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها