رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹
  • السبت ۱۵ رجب ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 27 February
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  بادامچیان: در انتخابات معتقد به کار جمعی هستیم/ مهمترین مسئله حفظ وحدت است به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه اسلامی صبح امروز (دوشنبه) در نشست خبری با خبرنگاران، اظهار داشت: در برهه حساس جهانی هستیم و جهان در تحولات اساسی قرار دارد و آمریکا و […]

به گزارش جامعه نیوز:

 بادامچیان: در انتخابات معتقد به کار جمعی هستیم/ مهمترین مسئله حفظ وحدت است

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه اسلامی صبح امروز (دوشنبه) در نشست خبری با خبرنگاران، اظهار داشت: در برهه حساس جهانی هستیم و جهان در تحولات اساسی قرار دارد و آمریکا و اروپا در بحران چندجانبه قرار دارند و منطقه هم در شرایط بیداری اسلامی و مسئله کرونا قرار دارد.

وی افزود: پس از ۴۳ سال ایران به یک قدرت جهانی تبدیل شده و ما آمادگی ها و استعدادهای فراوانی داریم و طبعا باید مسیری جدید را تجربه کنیم.

وی ادامه داد: قبل از اینها اصلاح طلب، اصولگراها، تندروها و جناح‌های دیگر مطرح بود اما در حال حاضر در حال ورود به گام دوم هستیم و باید به یک تعامل همه جانبه برسیم و باید دید همه جریانات به یک ایران شاد و قدرتمند معتقدند یا خیر.

بادامچیان تاکید کرد: بنابراین باید دست به دست هم بدهیم و با هم شروع کنیم باید از درگیری‌های جناحی پرهیز کنیم تا کشور به سمت بیانیه گام دوم پیش برود.

بادامچیان با بیان اینکه اکنون دوره خاصی است و باید به سمت تکامل انقلاب، تکمیل نظام جمهوری اسلامی و تقویت و اقتدار نظام و رفع مشکلات و ضعف ها و آن چیزی برویم که در گام دوم انقلاب تاکید شده است، تصریح کرد: برای این قضایا امکانات و استعدادهای فراوانی داریم و باید جناح های مختلف باشد و در یک جامعه آزاد این جناح ها همیشه هستند.

وی ضمن تاکید بر وحدت نیروهای انقلاب اظهار داشت: در گام دوم باید با حفظ آزادی‌ها به وحدت برسیم و باید دست در دست هم داده و تحت رهبری ولی فقیه با پرهیز از درگیری جناحی و اختیار دادن به ملت کشور را به سمت اهداف بیانیه گام دوم پیش ببریم و هر جریانی احساس می کند موفق تر است برای توسعه بیشتر تلاش کند.

این خبر را هم ببینید:  تویسرکانی: «شهید سلیمانی» محصول ارتباط حقیقی و جامع با ولایت بود/ نسل‌های آینده به «حاج‌قاسم» اقتدا کنند

وی ادامه داد: حزب موتلفه در گام نخست قبل از پیروزی انقلاب نقش موثر داشت و بعد از انقلاب چه مدتی که در حزب جمهوری اسلامی بوده  و چه الان آمادگی کامل در این زمینه دارد و جز با کسانی که توطئه گری کردند.

وی ادامه داد: در این انتخابات معتقد به وحدت هستیم و مشی ما کار کردن با جمع است و بعد از پیروزی انقلاب با حزب جمهوری شهید بهشتی در انتخابات کار کردیم و در آخرین مجلس یعنی مجلس یازدهم در ائتلاف همکاری کردیم‌. 

وی با اشاره به الزامات انتخابات ۱۴۰۰گفت: در ۱۴۰۰ مهم‌ترین مساله ما حفظ وحدت است که روحانیت و جامعه مدرسین و بخشی از احزاب و تشکل ها را داریم، لذا موتلفه براثر مصوبه شورای مرکزی به دبیرکل ماموریت داد و ما با جامعه روحانیت همکاری کردیم.

بادامچیان درباره جلسات و فعالیت های انتخاباتی حزب خاطرنشان کرد: کاری که انجام شده کار بسیار ویژه ای است و جامعه روحانیت مبارز در سراسر کشور با ساماندهی و اساسنامه جدید قرار گرفته و با ۲۷استان ارتباط دائم دارد.

ادامه دارد …


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها