رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹
  • الجمعة ۰ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Friday 18 September
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  بادامچیان درگذشت دبیر استان قم حزب موتلفه اسلامی را تسلیت گفت به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در پی درگذشت ابوالشهید حاج محمد عرب دبیر استان قم حزب موتلفه اسلامی پیام تسلیتی صادر کرد. متن پیام به […]

به گزارش جامعه نیوز:

 بادامچیان درگذشت دبیر استان قم حزب موتلفه اسلامی را تسلیت گفت

به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در پی درگذشت ابوالشهید حاج محمد عرب دبیر استان قم حزب موتلفه اسلامی پیام تسلیتی صادر کرد.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ

خبر درگذشت ابوالشهید حاج محمد عرب از پیشکسوتان نهضت اسلامی موجب تاسف و تاثر فراوان شد.

آن مرحوم که شخصیتی ارزشمند، ارادتمند به اهل بیت (ع)، رنج کشیده تبعید با حکم ظالمانه رژیم شاهنشاهی و از فعالان نهضت انقلاب اسلامی بود، در طول سال های بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در عرصه های گوناگون منشا اثر و خدمات فراوان گردید.

چهره ای سخت کوش و با اخلاص که سالیان متمادی از عمر پرثمر خود را در راه اعتلای انقلاب اسلامی و خدمتگزاری در سنگرها و عرصه های مهم سیاسی و اجتماعی از جمله به عنوان دیپلماتی انقلابی در دستگاه دیپلماسی کشور و نیز مدیریت شهری در استان قم صرف کرده بود.

فعالیت تشکیلاتی از دیگر عرصه های پراثر این فقید سعید بود که با عضویت در حزب جمهوری اسلامی آغاز شد و تا دبیری حزب موتلفه اسلامی در استان قم تا آخرین لحظات عمر پربرکتش تداوم پیدا کرد و در این جایگاه حلقه اتصال و وحدت علاقمندان به انقلاب در شهر مقدس قم بود.

اینجانب درگذشت حاج محمد عرب را به خانواده محترم ایشان ، مراجع عظام تقلید، مردم و علمای اعلام شهر مقدس قم و اعضای حزب موتلفه اسلامی استان قم تسلیت گفته و از درگاه خداوند متعال علو درجات، برای آن مرحوم و صبر و اجر برای بازماندگان و مصیبت دیدگان مسئلت می نمایم.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها