پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
بابت خیانت روحانی‌نمای ساده‌لوح به مفهوم شهادت از خانواده‌های شهدا عذر می‌خواهیم - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

بابت خیانت روحانی‌نمای ساده‌لوح به مفهوم شهادت از خانواده‌های شهدا عذر می‌خواهیم

به گزارش جامعه نیوز:

 بابت خیانت روحانی‌نمای ساده‌لوح به مفهوم شهادت از خانواده‌های شهدا عذر می‌خواهیم

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، ۱۰۸۰ کانون استادی دانشگاه های ایران در بیانیه‌ای  اظهارات محمود امجد در حمایت از یک عنصر خائن به منافع ملّی را محکوم کردند.

متن بیانیه ۱۰۸۰ کانون استادی دانشگاه های ایران بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

و لاتحسبن الذین قتلو فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون (آل عمران/۱۶۹)

شهیدان منتظر مرگ نماندند و عزیز و تاریخ ساز شده و به همراه خانواده‌های خود چشم و چراغ ملت شدند؛ اما قاتلان شهدا ذلیلند چرا که از ترس مرگ دست به جاسوسی و ترور زده و بدترین سرنوشت را برای خود در پیشگاه تاریخ و ملت رقم می زنند. دشمنان اسلام و ملت ایران در حالی که همچنان برای شهادت بهترین فرزندان ملت برنامه ریزی می کنند، اما فرماندهان جنگ های نرم و شناختی جبهه ضد ایرانی تلاش می کنند تا با تحریف واقعیت ها و دگرگون کردن حقایق، جای مردان و زنان مقاومت و مجاهدان راه خدا را با خائنین و مزدوران جابه جا کرده و به فرموده حکیم فرزانه انقلاب اسلامی جای شهید و جلاد را عوض کنند. 

مادران و پدران شهیدان وطن!

 در این ایام شاهد تلاش رسانه های استکباری برای معرفی مزدور و خائنی بنام نیما زم به عنوان شهید هستیم که در چارچوب مأموریت خود در جنگ رسانه ای غرب علیه ملت مسلمان ایران از هیچ کوششی فروگذار نکرد. اما آنچه جای تأسف و موجب شرمساری در این اهانت بزرگ به ساحت قدسی شهیدان و خانواده های معزز آن می شود، همراهی یک روحانی نمای ساده لوح با جریان ضد ایرانی برای عادی سازی خیانت به میهن اسلامی و خیانت به مفهوم شهید و شهادت‌ است.

این خبر را هم ببینید:  دیدار سفیر اتریش در تهران با رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران - اتریش

نهضت استادی بسیج به نمایندگی از جامعه دانشگاهی و اساتید انقلابی و وطن خواه از محضر بقیه الله العظم (عج) و نائب برحقش حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) برای خیانت به مفهوم شهادت طلب عفو نموده و از ساحت قدسی شهیدان والا مقام راه آزادی و کرامت و خانواده های معززشان برای این اهانت نابخشودنی پوزش می طلبد.

علو درجات شهیدان و سلامتی خانواده های محترمشان را از حضرت احدیت خواستاریم.

انتهای پیام/