رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الإثنين ۲۸ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 10 May

به گزارش جامعه نیوز:  ایران مهربان| ۳۸ هزار ارتباط میان محسنین و حامیان البرزی ایجاد می‌شود به گزارش خبرگزاری فارس از کرج، محمد محمدی فرد، مدیرکل کمیته امداد البرز، امروز در جمع خبرنگاران، ضمن تبریک میلاد با سعادت امام حسن مجتبی(ع) و روز اکرام، گفت: هدف گذاری استان البرز در پویش «ایران مهربان» ایجاد بیش […]

به گزارش جامعه نیوز:

 ایران مهربان| ۳۸ هزار ارتباط میان محسنین و حامیان البرزی ایجاد می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از کرج، محمد محمدی فرد، مدیرکل کمیته امداد البرز، امروز در جمع خبرنگاران، ضمن تبریک میلاد با سعادت امام حسن مجتبی(ع) و روز اکرام، گفت: هدف گذاری استان البرز در پویش «ایران مهربان» ایجاد بیش از ۳۸ هزار ارتباط بین ایتام و محسنین با حامیان است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان البرز با اشاره به اینکه در حال حاضر هزار و ۴۷۲ یتیم و سه هزار و ۲۷۳ فرزند محسنین مورد حمایت کمیته امداد البرز هستند، افزود: از ابتدای پویش ایران مهربان یعنی از ۱۵ شهریور ماه سال گذشته تا کنون بیش از ۲۲ هزار ارتباط بین فرزندان معنوی و حامیان برقرار شده است.

محمدی فرد ابراز امیدواری کرد که با حضور فعال سایر دستگاه‌های اجرایی استان از جمله سازمان بسیج سازندگی در اجرای این پویش تا پایان ماه مبارک رمضان بیش از ۳۸ ارتباط میان حامی و فرزندان معنوی ایجاد شود.

 این مقام مسؤول ضمن قدردانی از حضور گرم و پرشور حامیان محترم البرزی در این پویش گفت: از تمام مردم نیکوکار البرز که با حمایت خود لبخندی بر لب‌های ایتام و فرزندان محسنین می‌نشانند صمیمانه تشکر می‌کنم.

وی افزود: مردم نیکوکار البرز می‌توانند با مراجعه به ۱۳ اداره کمیته امداد و بیش از ۳۰۰ مرکز نیکوکاری فعال در سطح استان و همچنین مراجعه به سایت ekram.emdad.ir و یا ارسال عدد ۲۶ به شماره ۳۰۰۰۳۳۳۳ جهت پیوستن به پویش ایران مهربان و کمک به فرزندان معنوی خود اقدام نمایند.

این خبر را هم ببینید:  شراکت راهبردی محور رایزنی وزرای خارجه ازبکستان و آمریکا

انتهای پیام/ج


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها