پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

ایران خودرو در مقابله با کرونا خط شکن است

به گزارش جامعه نیوز:

ایران خودرو در مقابله با کرونا خط شکن است

اخبار شرکت‌ها_ حمیدرضا گودرزی معاون استاندار تهران اظهارداشت: ایران خودرو در شرایطی که بدخواهان ملت به دنبال ایجاد اختلال در روند تولید بودند، توانست به بهترین شکل مدیریت کرده و تولید را بدون وقفه ادامه دهد. 

وی تصریح کرد:‌ استانداری تهران از تامین و تولید ماسک و اقلام بهداشتی توسط ایران خودرو حمایت می‌کند. 

در این دیدار مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو نیز گفت: اقدامات بسیار موثر و مهمی در مسیر کنترل بیماری کرونا در شرکت و سطح خانواده کارکنان انجام شده است که سبب ایجاد آرامش روانی در میان آنان شده است. 

فرشاد مقیمی، تصریح کرد: برخی رسانه های معاند،‌ خارج از مرزهای کشور سعی داشتند شرایط تولید را بحرانی جلوه دهند اما ایران خودرو توانست با اقدامات اطلاع رسانی از وضعیت مناسب سلامت کارکنان و تداوم تولید، بدخواهان را از دستیابی به اهدافشان بازدارد. 

وی از آمادگی برای به اشتراک گذاشتن تجربیات کسب شده در موضوع کنترل بیماری کرونا خبر داد و گفت: نتایج مطلوب کسب شده را در اختیار سازمان ها هم قرار می دهیم تا آنها نیز از تجربیات موفق ایران خودرو بهره مند شوند.

مقیمی اظهار امیدواری کرد با شرایط مطلوبی که در خطوط تولید ایران خودرو برقرار است،‌ بتوانیم اهداف و تکالیف خود را دنبال کرده و محقق کنیم.

در این نشست معاون توسعه منابع انسانی ایران خودرو نیز در گزارشی، اقدامات،‌ دستاوردها و برنامه های این خودروساز برای پیشگیری از شیوع بیماری در میان کارکنان و خانواده آنان را تشریح کرد. 

این خبر را هم ببینید:  قطعنامه علیه ایران در مذاکرات برجامی و تعامل با آژانس تاثیر می گذارد

محمد گلچین‌راد گفت: اقدامات و نظارت‌های مستمری بر سلامت کارکنان در محیط کار و همچنین خانواده آنان صورت می‌گیرد. اطلاع رسانی‌های متعددی با توجه به متغیر بودن شرایط و علایم بیماری صورت گرفته و همچنان ادامه دارد. 

وی ادامه داد: سلامت کارکنان از زمان استفاده از سرویس‌های ایاب و ذهاب و ورود به شرکت، تا زمان اتمام کار و خروج در تمامی مبادی ورودی و خروجی، محل کار و سرویس‌های ایاب و ذهاب پایش می‌شود. امکان تست و تشخیص بیماری برای افرادی که دارای علامت هستند نیز فراهم شده است. 

گلچین با بیان این که پروتکل های بهداشتی در ۶۰ شرکت تابعه ایران خودرو نیز جاری است، اظهارکرد: در حوزه مشتریان و نمایندگی ها نیز پروتکل‌ها ابلاغ شده و درحال اجرا است. اولویت شرکت ایساکو نیز ارایه غیرحضوری خدمات است. 

وی افزود: در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی نیز اقدامات موثری انجام داده‌ایم. کمک به کادر درمان از طریق واگذاری آمبولانس و اقلام بهداشتی و حفاظتی بخشی از این اقدامات است. 

گلچین راد، ایجاد آرامش روانی در میان کارکنان و خانواده‌ها را از دستاوردهای اقدامات برشمرد و گفت: ما ثابت کردیم که محیط کاری در ایران خودرو از جامعه امن‌تر و کم‌ریسک‌تر است. تعداد کم ابتلا به بیماری نسبت به جمعیت، نشان دهنده موفقیت در اجرای طرح‌های پیشگیرانه بوده است. 

انتهای پیام/

 


LEAVE A RESPONSE

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *