رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


  • یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹
  • الأحد ۱۳ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Sunday 29 November
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  ایجاد ۳ هزار شغل برای زنان نیازمند در پویش “مهر استادی”/ دعوت از اساتید با سلایق مختلف برای پیوستن به پویش به گزارش خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، مراسم آغاز فعالیت پویش ملی “مهر استادی” و سومین مرحله از رزمایش همبستگی اساتید بسیجی با نیازمندان عصر امروز با رعایت شیوه‌نامه های […]

به گزارش جامعه نیوز:

 ایجاد ۳ هزار شغل برای زنان نیازمند در پویش “مهر استادی”/ دعوت از اساتید با سلایق مختلف برای پیوستن به پویش

به گزارش خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، مراسم آغاز فعالیت پویش ملی “مهر استادی” و سومین مرحله از رزمایش همبستگی اساتید بسیجی با نیازمندان عصر امروز با رعایت شیوه‌نامه های بهداشتی در مجتمع ولیعصر دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

محمدرضا ابن الدین حمیدی قایم مقام سازمان بسیج اساتید در این مراسم اظهار داشت: اگر در این پویش بتوانیم در کنار هم کار کنیم در سایر زمینه ها هم می توانیم به درستی به اهداف خود برسیم.

وی با بیان اینکه نیروهای بسیجی همیشه برای خدمات رسانی به مردم و نیازمندان پای کار بودند، ادامه داد: امروز خطر کرونا همچون خطر زمان جنگ است و بسیجیان دل در گرو سلامتی مردم دارند و آماده اند برای همیاری در شرایط کرونایی امروز به میدان بیاید. 

این استاد دانشگاه گفت: ماموریت ذاتی اساتید در حوزه فرهنگی اجتماعی، اجرایی و پژوهشی است و اگر اساتید امروز برای یاری جامعه آمده اند می خواهند ماموریت اجتماعی خود را اجرایی کنند.

ابن الدین حمیدی تصریح کرد: امروز باید فاصله فیزیکی اجتماعی داشته باشیم نه اینکه بین آحاد مردم فاصله ایجاد شود و ما برای کاهش فاصله مردم و اساتید پویش مهر استادی را راه اندازی کرده‌ایم. 

وی تصریح کرد: در دانشگاه نیروهای خدماتی فعالیت هایی دارند که به دلیل تعطیلی خوابگاه و دانشگاه تعطیل شده و از نظر اقتصادی آسیب دیده اند. همچنین همکاران حق التدریس دانشگاهی نیز در شرایط کرونا آسیب دیده اند که این پویش برای کمک به آنها و سایر آحاد جامعه راه اندازی شده است. 

ابن الدین تصریح کرد: در پویش مهر استادی سه هزار شغل خانگی برای زنان بی سرپرست و بد سرپرست احیا شد و دانشگاه آزاد نیز  یک هزار بسته معیشتی آماده سازی کرد این پویش همچنان ادامه دارد و اساتید بیشتری در این پویش حضور پیدا کرده و از سایر اساتید با سلیقه های سیاسی مختلف دعوت می‌کنم تا در این پویش حضور پیدا کنند.

انتهای پیام/ 


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها