رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 20 خبر


  • جمعه ۲۷ فروردین ۱۴۰۰
  • الجمعة ۴ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 16 April

به گزارش جامعه نیوز:  ایجاد باغ ۱۴ هزارمتری در جنوب پایتخت  محمود کلهری شهردار منطقه ۱۷ تهران در گفت‌وگو با خبرنگار شهری خبرگزاری فارس درباره افزایش سرانه فضای سبز در جنوب پایتخت اظهارداشت: امسال با خرید دو ملک در این منطقه به سرانه فضای سبز جنوب پایتخت افزوده شد که اعتبار خرید این املاک برای حفظ سرانه […]

به گزارش جامعه نیوز:

 ایجاد باغ ۱۴ هزارمتری در جنوب پایتخت

 محمود کلهری شهردار منطقه ۱۷ تهران در گفت‌وگو با خبرنگار شهری خبرگزاری فارس درباره افزایش سرانه فضای سبز در جنوب پایتخت اظهارداشت: امسال با خرید دو ملک در این منطقه به سرانه فضای سبز جنوب پایتخت افزوده شد که اعتبار خرید این املاک برای حفظ سرانه فضای سبز با پیگیری‌های صورت گرفته از سوی کمیسیون باغات تهیه شد.

وی افزود: این باغ ۱۴ هزار متر وسعت دارد و باغ سبزی نام‌گذاری شده است.

شهردار منطقه ۱۷ تهران درباره نگهداشت فضای سبز پایتخت افزود: اگر ۵۰۰ درخت آلوده در سطح شهر باشد هزینه نگهداشت این درختان عملا به صرفه و صلاح شهرداری نیست. بنابراین با حمایت از مجموعه کلینیک گل و گیاه در تلاشیم با رفع آفات و حفظ سلامت درختان، از هدر رفت منابع پیشگیری و سلامت شهروندان هم حفظ شود.

وی در مورد جمع آوری و جابه‌جایی تیرهای برق فرسوده در سطح محلات جنوب تهران گفت: یکی از اقدامات خوب توافق با اداره برق رودکی برای جمع آوری تیرهای برق فرسوده تا شهریور امسال است و مذاکرات خوبی در این راستا حاصل شده است.

انتهای پیام/
 


این خبر را هم ببینید:  ۱۰ عنوان پرفروش‌ امیرکبیر در بهار کرونایی/6 بر 4 به نفع مولفان ایرانی

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها