پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
حسادت به رفقای اکبر طبری! - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اکبر طبری
اسلاید مهم پیشخوان تیتر روز جامعه

حسادت به رفقای اکبر طبری!

حسادت به رفقای اکبر طبری

به گزارش جامعه نیوز: چهارشنبه گذشته دومین جلسه رسیدگی به اتهامات اکبر طبری معاون اجرایی سابق حوزه ریاست قوه قضاییه و متهمان دیگر این پرونده برگزارشد. در این جلسه از دادگاه اکبر طبری سخنانی را بر زبان‌آورد که بسیار مورد توجه قرار گرفت. طبری با رد اتهامات وارد شده، تمامی املاک لواسانات را جزو حاتم بخشی دوستانش دانست و گفته بود:«آقای مشایخ با آقای نجفی می‌آمدند و مرا می‌دیدند جلسه نبود و ما مانند سه برادر بودیم. اگر من ۸۰۰ میلیارد هم بخواهم این برادرانم می‌دهند و اگر کل لواسان و کارخانه‌اش را بخواهم به نام من می‌کنند. این رفاقت است. اگر شما از این دوستان ندارید به من ارتباطی ندارد. اگر آن‌ها نیز از من بخواهند من نیز برای آن‌ها انجام می‌دهم.»

عکس اکبر طبری

اکبر طبری

 

پس از این اظهارات، ویدئویی از لاکچری‌ترین قبرستان‌های لواسان در فضای مجازی منتشر شد؛ ویدئویی که برخی از کاربران توئیتری درباره آن نوشتند: «قبرستانی در لواسان؛ همان‌جایی که آقای اکبر طبری گفته بود اگر اراده کند، دوستانش همه منطقه را به نامش می‌کنند.»

– واکنش کاربران
اکنون کاربران شبکه‌های اجتماعی به این اظهارات طبری واکنش نشان دادند.

یکی از کاربران در این مورد نوشته است:

« چه کسی به اینها چنین جراتی داده که خود را صاحب مملکت بدانند باید بساط این گدا گشنه‌ها را برای همیشه جمع کنند مگه کل لواسان ارث پدری کسی هست که به تو بدهد»

کاربر دیگری گفته است:« خوبه دیگه رفاقتی کل لواسان و اراضی ملی رو به نام هم می‌زنند! کاش من هم یه رفیق داشتم یه وعده ناهارشو به ما میداد!»

این خبر را هم ببینید:  شهر برای حضور پرشور کودکان آماده شود

دیگری نوشت:« میشه از این دوستان آقای طبری به من هم معرفی بشه فقط با هم رفاقت داشته باشیم تلفنی چیزی و به نام کنند»

دیگر کاربری اینطور می‌نویسد:« آخه نه اینکه خیلی خوشگلی برای همین به نامت میزنن…. این مرام رفیقات واقعا کشندست…آخه رفیقم اینقدر بامرام.؟! لواسان رو به نامت بزنن به خاطر رفاقت…با مرامای کی بودین شماها؟»

کاربران دیگر نوشته اند:« یکی که کل لواسان و به ناممون کنه چیه، اونم نداریم…».

« رفقای اکبر طبری حاضرن کل لواسان رو به نامش بزنن، اون وقت رفقای ما وقتی می‌ریم سفر ازمون دنگ می‌گیرن ».

«یه عده رفقایی دارن که لواسان به نامشون می‌زنن ما هم رفقایی داشتیم که زندگی شونو برامون دادن».

«آقای طبری خوابم نمی‌برد همش به دوست شما فکر می‌کنم. نمی‌شود از دوستتان خواهش کنید لواسان که نه، یک ماه، فقط یک ماه حقوق عقب‌افتاده کارگران شرکت نفت را بپردازد که هر روز یک اتفاق وحشتناک نیفتد؟ »