رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹
  • السبت ۸ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Saturday 26 September
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  اکبری: کمیسیون صنایع خود را در کنار نهادهای توسعه‌ای برای رفع قانونی چالش‌ها می داند به گزارش خبرگزاری فارس،  عزت الله اکبری تالارپشتی رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در نشست هم اندیشی الزامات تقنینی سازمان های توسعه ای در تحقق جهش تولید گفت: از منظر کارشناسی باید چابکی و […]

به گزارش جامعه نیوز:

 اکبری: کمیسیون صنایع خود را در کنار نهادهای توسعه‌ای برای رفع قانونی چالش‌ها می داند

به گزارش خبرگزاری فارس،  عزت الله اکبری تالارپشتی رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در نشست هم اندیشی الزامات تقنینی سازمان های توسعه ای در تحقق جهش تولید گفت: از منظر کارشناسی باید چابکی و انعطاف پذیری در سازمان های توسعه ای تا سطح حداکثری خود افزایش یابد.

وی با اشاره به روحیه همدلی و دغدغه جدی مجلس برای تحقق راهبرد جهش تولید افزود: کمیسیون صنایع و معادن خود را در کنار نهادهای توسعه‌ای برای رفع قانونی چالش‌های آنها می داند.

اکبری افزود: در جمهوری اسلامی که علاوه بر سرمایه‌گذاری مسئله عدالت اجتماعی و عدالت اقتصادی در چارچوب توسعه متوازن و محرومیت‌زدایی مدنظر است ،کارکرد و رسالت این سازمان‌ها نقش فراتری دارد.

وی اظهار داشت: بر مبنای مطالعات کارشناسی می توان ادعا کرد همچنان که در عرصه های پیچیده ای چون نانو ،بیو و.. کشور توانسته است به موفقیت های بین المللی چشمگیر دست یابد در عرصه صنعت و معدن نیز با مدیریت بهینه ، هم افزایی دلسوزانه و با اتکا به توان منابع و ظرفیتهای غنی داخلی از جمله منابع انسانی متخصص می توان به پیشرفت های بسیار بزرگ دست یافت که در این مسیر نقش سازمان‌های توسعه‌ای به طور متمایزی جدی تر خواهد بود.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها