رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 13 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  اوحدی: برنامه‌های روز شهید از فردا آغاز می‌شود/ غبارروبی مزار شهدا در ۱۹ هزار گلزار به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس سعید اوحدی رئیس بنیاد شهید صبح امروز(چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران گفت: امسال به مناسبت چهل و یکمین سال تاسیس بنیاد شهید و روز شهید […]

به گزارش جامعه نیوز:

 اوحدی: برنامه‌های روز شهید از فردا آغاز می‌شود/ غبارروبی مزار شهدا در ۱۹ هزار گلزار

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس سعید اوحدی رئیس بنیاد شهید صبح امروز(چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران گفت: امسال به مناسبت چهل و یکمین سال تاسیس بنیاد شهید و روز شهید یک ستادی تشکیل شد و برنامه های متنوعی در این ستاد برنامه ریزی شده است.

اوحدی تصریح کرد: امسال ۱۵ عنوان برنامه با یک حجم قابل توجهی از اجرا را در سراسر کشور خواهیم داشت. امسال حضور تشکل‌های جامعه ایثارگری را خواهیم داشت. شروع برنامه‌های روز شهید امسال، فردا در حرم امام خمینی(ره) خواهد بود. همچنین غبارروبی مزار شهدا را در ۱۹ هزار گلزار شهدای سراسر کشور داریم.

رئیس بنیاد شهید گفت: تجلیل و بزرگداشت ۱۷ هزار زن شهید، جانباز و آزاده با عنوان «لشگر فرشتگان تاریخ ساز» را داریم که ۱۹ اسفند با حضور معاون اول رئیس‌جمهور برگزار می‌شود. 

ادامه دارد …


این خبر را هم ببینید:  کاهش 8 درصدی نرخ تردد کشوری در خرداد

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها