رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 7 May

به گزارش جامعه نیوز:  اهدا ۳ هزار بسته معیشتی به نیابت از سه هزار شهید استان ایلام به نیازمندان سردار جمال شاکرمی شامگاه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ایلام گفت: در این مرحله سه هزار بسته معیشتی و ۱۰ هزار کیسه آرد رایگان در بین عشایر و اقشار نیازمند در سراسر استان […]

به گزارش جامعه نیوز:

 اهدا ۳ هزار بسته معیشتی به نیابت از سه هزار شهید استان ایلام به نیازمندان

سردار جمال شاکرمی شامگاه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ایلام گفت: در این مرحله سه هزار بسته معیشتی و ۱۰ هزار کیسه آرد رایگان در بین عشایر و اقشار نیازمند در سراسر استان توزیع خواهد شد.

وی افزود: سرلوحه این اقدام خداپسندانه به دلیل برگزاری کنگره باشکوه سه هزار شهید استان در سال جاری، با نام مبارک این شهدای والامقام صورت می‌گیرد و ارزش ریالی این دوره از رزمایش کمک‌های مومنانه ۳۰ میلیارد ریال است‌.

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام گفت: از ابتدای شیوع کرونا در استان تعداد ۱۶۰ هزار بسته معیشتی در قالب کمک‌های مومنانه توزیع شده است.

گفتنی است؛ همزمان با میلاد با سعادت امام حسن مجتبی (ع) و با حضور رئیس سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه پاسداران، رزمایش کمک مومنانه ویژه ماه مبارک رمضان در ایلام اجرا شد.

انتهای پیام/ ۹۷۰۸۷۷


این خبر را هم ببینید:  عبداللهی: با تمام وجود برای صعود می‌جنگیم/ به بازیکنان‌مان ایمان داریم

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها