رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الإثنين ۲۸ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 10 May

به گزارش جامعه نیوز:  اهدای ۱۰۰ بسته معیشتی توسط بسیج رسانه تویسرکان مجید فلاحی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با بیان اینکه پنجمین مرحله کمک مومنانه امروز همزمان با میلاد امام حسن مجتبی(ع) توزیع می‌شود اظهار کرد: از ابتدای شیوع بیماری کرونا به منظور حمایت از نیازمندان پنج مرحله بسته حمایتی توزیع […]

به گزارش جامعه نیوز:

 اهدای ۱۰۰ بسته معیشتی توسط بسیج رسانه تویسرکان

مجید فلاحی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با بیان اینکه پنجمین مرحله کمک مومنانه امروز همزمان با میلاد امام حسن مجتبی(ع) توزیع می‌شود اظهار کرد: از ابتدای شیوع بیماری کرونا به منظور حمایت از نیازمندان پنج مرحله بسته حمایتی توزیع شده است.

وی با بیان اینکه این کمک مومنانه توسط خیرین  جمع‌آوری شده و از طریق بسیج رسانه تویسرکان توزیع می‌شود افزود: در پنجمین مرحله از کمک مومنانه ۱۰۰ بسته حمایتی که مشمول ۵۰۰ نیازمند می‌شود، توزیع خواهد شد.

مسوول بسیج رسانه شهرستان تویسرکان با اشاره به اینکه ارزش ریالی این بسته‌ها ۷۰ میلیون تومان است یادآور شد: حدود ۹۰ بسته از کمک‌های مومنانه در روستاها و ۱۰ بسته در حاشیه شهر تویسرکان توزیع شده است.

وی خاطرنشان کرد: برای عید فطر نیز ۱۱۰ بسته به ارزش هر بسته یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در بین خانواده‌های نیازمند توزیع خواهد شد.

انتهای پیام/۸۹۰۰۳/


این خبر را هم ببینید:  جریمه بیش از 18 هزار خودروی ناقض محدودیت تردد شبانه در قزوین

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها