رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 32 خبر


  • چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۱۹ رجب ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 3 March
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز: اهدای جایزه ملی کیفیت به هدلینگ تخصصی نیرو در پروژه خط ۷ متروی تهران به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، شرکت تخصصی نیرو از مجموعه سپاسد قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء در پروژه خط ۷ متروی تهران موفق به اخذ نشان نقره جایزه ملی کیفیت شد.  در این مراسم، نماینده داوری پروژه جایزه […]

به گزارش جامعه نیوز:

اهدای جایزه ملی کیفیت به هدلینگ تخصصی نیرو در پروژه خط ۷ متروی تهران

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، شرکت تخصصی نیرو از مجموعه سپاسد قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء در پروژه خط ۷ متروی تهران موفق به اخذ نشان نقره جایزه ملی کیفیت شد. 

در این مراسم، نماینده داوری پروژه جایزه ملی کیفیت اظهار داشت: این موضوع یک فرایند دوطرفه (ارزیاب و متقاضی) است و همت دوسویه را می‌طلبد. 

شاکری ادامه داد: طبق پروسه طراحی شده برای جایزه ملی مدیریت پروژه براساس مدیریت PEP بعد از برنامه‌ریزی و ارسال اظهارنامه و مطالعه اظهارنامه، تیم ارزیابی گزارش اول را آماده و ارسال می‌کند. 

وی ادامه داد: امسال تعداد پروژه‌ها ۱۲ پروژه متقاضی بود که ۲ پروژه به برنامه نرسید و ۱۰ پروژه ارزیابی جایزه ملی کیفیت شد. 

شاکری گفت: تیم‌های ارزیابی وداوری امسال کار سخت‌تری داشتند، ساختار امتیازدهی تفاوت‌هایی داشت. با ۲۱۰ آیتم مواجه بودیم و تفاوت عمده مدل PEP با مدل‌های قبلی، تفاوت در موضوع پایداری است. 

نماینده داوری پروژه جایزه ملی کیفیت گفت: یکی از پروژه‌هایی که در این دوره به خوبی مورد ارزیابی قرار گرفت، خط ۷ متروی تهران بود. امروز اولین جلسه اهدای جوایز است که به هدلینگ تخصصی نیرو از مجموعه سپاسد این نشان اهداء می‌شود و این پروژه خط ۷ متروی تهران از مهمترین پروژه‌هایی بود که در هیأت داوری با آن مواجه بودیم. 

بنا بر این گزارش، در ادامه این مراسم پاکت رتبه جایزه ملی کیفیت به مدیرعامل هدلینگ تخصصی نیرو (رستمی) اهداء شد و این هلدینگ در خط ۷ مترو حائز نشان نقره جایزه ملی کیفیت شد. 

این خبر را هم ببینید:  تعیین بایدها و نبایدهای شغلی نمایندگان مجلس/حدود هدایای متعارف و غیر متعارف مشخص می‌شود

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها