پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
اهدای بیش از نیم تن برنج به نیازمندان از سوی کشاورزان الموت - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

سرخط اخبار روز

اهدای بیش از نیم تن برنج به نیازمندان از سوی کشاورزان الموت

به گزارش جامعه نیوز:

 اهدای بیش از نیم تن برنج به نیازمندان از سوی کشاورزان الموت

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین به نقل از روابط عمومی کمیته امداد؛ جواد میرزاپور، رئیس کمیته امداد الموت غربی بیان کرد: کمیته امداد امام خمینی (ره) رسالت بزرگ خدمت به محرومان را بر عهده دارد ولی این رویکرد با اتکاء به کمک های مردمی صورت می گیرد.

وی ادامه داد: خداوند سبحان را شاکریم که علیرغم محرومیت منطقه الموت غربی، بازهم شاهد فرهنگ انفاق و نیکوکاری در میان آحاد مردم این منطقه هستیم.

رئیس کمیته امداد الموت غربی اضافه کرد: جمعی از کشاورزان الموت غربی در اقدامی خداپسندانه ۵۱۸ کیلوگرم برنج به نیازمندان الموت غربی اهداء کردند.

وی گفت: همچینن یکی از خیران منطقه نیز ۲۵ میلیون تومان کمک نقدی برای رفع نیاز محرومان به کمیته امداد امام (ره) اهداء کرد.

میرزاپور خاطرنشان کرد: منطقه الموت غربی دارای هزار و ۶۷۷ خانوار مددجو با جمعیت دو هزار و ۶۷۹ نفری تحت حمایت است که علاوه بر این تعداد هزار و ۵۴۲ نفر نیز به صورت تک خدمتی تحت حمایت هستند.

وی عنوان کرد: از این میزان مددجو دو هزار ۱۸ نفر سالمند هستند که لازم است خدمت رسانی به آنها در فرایندی شایسته و متناسب با شرایط جغرافیایی منطقه صورت پذیرد.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  رئیس مجلس به علی نیکزاد تسلیت گفت