رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰
  • الأحد ۲۸ شعبان ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 11 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  اهدای بسته‌های حمایتی به خانواده‌های توان‌یاب جنوب تهران به گزارش گروه شهری خبرگزاری فارس، محسن فریدی معاون شهردار منطقه ۱۹ تهران درباره حمایت مادی و معنوی از توان‌یابان جنوب تهران اظهارداشت: با مشارکت انجمن خیریه توان گستر،  بسته‌های حمایتی در بین این اقشار توزیع شد و این روند ان شالله ادامه خواهد داشت. […]

به گزارش جامعه نیوز:

 اهدای بسته‌های حمایتی به خانواده‌های توان‌یاب جنوب تهران

به گزارش گروه شهری خبرگزاری فارس، محسن فریدی معاون شهردار منطقه ۱۹ تهران درباره حمایت مادی و معنوی از توان‌یابان جنوب تهران اظهارداشت: با مشارکت انجمن خیریه توان گستر،  بسته‌های حمایتی در بین این اقشار توزیع شد و این روند ان شالله ادامه خواهد داشت.

به گفته وی هر بسته حمایتی محتوی ارزاق اساسی به ارزش یک میلیون تومان بوده که توسط اداره سلامت این حوزه و با مشارکت انجمن خیریه توان گستر برنا تهیه و توزیع شده است. 

فریدی همچنین به حمایت مالی از دو توان یاب منطقه اشاره کرد و یادآور شد: از روزهای ابتدایی شیوع ویروس کرونا حمایت‌های مختلفی در محلات کم برخوردار منطقه انجام شده که توزیع بیش از ۱۰۰ بسته بهداشتی شامل دستکش، ماسک و مواد ضدعفونی کننده سطوح و دست از جمله آنها بوده است.

انتهای پیام/
 


این خبر را هم ببینید:  بهره‌برداری از ۲۶ پروژه ملی در حوزه‌های بهداشت، راه و شهرسازی و هلال احمر با دستور روحانی

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها