رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 433 خبر


  • جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 14 May

به گزارش جامعه نیوز:  اهداء ۱۵ دستگاه اکسیژن‌ساز از سوی بنیاد مستضعفان به مرکز بهداشت دیشموک+تصاویر و فیلم به گزارش خبرگزاری فارس از دیشموک، با حضور امام جمعه شهر دیشموک و کادر پزشکی بستر درمانی دیشموک ۱۵ دستگاه اکسیژن‌ساز از طرف برقی از طرف بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی به مرکز بهداشت دیشموک اهداء شد. اسفندیار […]

به گزارش جامعه نیوز:

 اهداء ۱۵ دستگاه اکسیژن‌ساز از سوی بنیاد مستضعفان به مرکز بهداشت دیشموک+تصاویر و فیلم

به گزارش خبرگزاری فارس از دیشموک، با حضور امام جمعه شهر دیشموک و کادر پزشکی بستر درمانی دیشموک ۱۵ دستگاه اکسیژن‌ساز از طرف برقی از طرف بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی به مرکز بهداشت دیشموک اهداء شد.

اسفندیار مختاری در همین خصوص گفت: به خاطر بیماری کرونا و نیاز مرکز بهداشت دیشموک به دستگاه اکسیژن‌ساز ۱۵ عدد دستگاه اکسیژن‌ساز برقی به همت بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی دریافت و در مرکز بهداشت و درمان دیشموک راه‌اندازی شد.

دبیر نهاد آبادانی و پیشرفت دیشموک عنوان کرد: این دستگاهها نیاز جدی این مرکز بوده و امیدوارم که با راه‌اندازی این دستگاهها در مرکز بهداشت و درمان دیشموک تا حدودی نیاز این مرکز را برآورده کرده باشیم.

وی گفت: این دستگاهها به همت بنیاد علوی دیشموک رایزنی، خریداری و به دیشموک فرستاده شد و این دستگاهها اهداء بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی به مرکز بهداشت دیشموک اختصاص داده شد.

حجت‌الاسلام علی‌اکبر راوند امام جمعه دیشموک گفت: اقدام بنیاد مستضعفان و اهداء دستگاه‌های اکسیژن‌ساز برقی به منطقه دیشموک در زمان کنونی برای خدمت به مردم منطقه دیشموک شایسته تقدیر و تشکر است.

وی گفت: از پیگیری‌های دبیر نهاد آبادانی و پیشرفت دیشموک قدردانی می‌کنیم و امیدواریم از هرگونه تلاش و کوششی در رفع مشکلات منطقه دیشموک دریغ نکند.

14000208000936 Test PhotoN - اهداء 15 دستگاه اکسیژن‌ساز از سوی بنیاد مستضعفان به مرکز بهداشت دیشموک+تصاویر و فیلم

14000208000945 Test PhotoN - اهداء 15 دستگاه اکسیژن‌ساز از سوی بنیاد مستضعفان به مرکز بهداشت دیشموک+تصاویر و فیلم

14000208000944 Test PhotoN - اهداء 15 دستگاه اکسیژن‌ساز از سوی بنیاد مستضعفان به مرکز بهداشت دیشموک+تصاویر و فیلم

به گزارش فارس به همین مناسبت در روز آزمایشگاه از کارکنان آزمایشگاه مرکز بهداشت دیشموک تجلیل و قدردانی شد.

 

 

انتهای پیام/۸۲۰۲۷


این خبر را هم ببینید:  فرنگی‌کار قم در اردوی تیم ملی نوجوانان ایران

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها