رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأحد ۲۷ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 9 May

به گزارش جامعه نیوز:  اهداء ۵۰۰ سبدکالا بین خانواده زندانیان نیازمند در دارالعباده به گزارش خبرگزاری فارس در یزد، در قالب طرح ضیافت مهر رئیس کل دادگستری، دادستان، مدیرکل زندان‌های استان، مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان و جمعی از مسئولین قضایی از منزل چند خانواده نیازمند مددجویان بازدید کردند. در این بازدیدها مشکلات معیشتی خانواده‌ها […]

به گزارش جامعه نیوز:

 اهداء ۵۰۰ سبدکالا بین خانواده زندانیان نیازمند در دارالعباده

به گزارش خبرگزاری فارس در یزد، در قالب طرح ضیافت مهر رئیس کل دادگستری، دادستان، مدیرکل زندان‌های استان، مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان و جمعی از مسئولین قضایی از منزل چند خانواده نیازمند مددجویان بازدید کردند.

در این بازدیدها مشکلات معیشتی خانواده‌ها بررسی و علاوه بر رایزنی در زمینه تسهیل دراشتغال افراد واجد شرایط در این خانواده ها، سبد کالا به ارزش پنج میلیون ریال به هر خانواده تعلق گرفت.

در این طرح با مساعدت خیرین یزدی ۵۰۰ سبد کالا به ارزش حدود ۲.۵ میلیارد ریال تهیه و جهت توزیع به خانواده‌های زندانیان نیازمند در اختیار انجمن حمایت از زندان قرار گرفت.

کاظمی‌نژاد مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان یزد در حاشیه این بازدید اظهار کرد: با توجه به محدودیت‌های ناشی از بحران بیماری کرونا و به منظور حفظ سلامت مددجویان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و جلوگیری از ازدحام جمعیت برنامه توزیع به صورت تدریجی و با زمان بندی مناسب و متناسب با شرایط و وضعیت شهرستان‌ یزد صورت خواهد گرفت.

وی با اشاره به این‌که کالای معیشتی برای تمام مددجویان تهیه و مطابق برنامه زمان‌بندی توزیع می‌شود، افزود: انتظار می‌رود خانواده‌ها از تجمع و مراجعه غیر ضروری به دفتر انجمن حمایت اجتناب نمایند.

مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان یزد به روش‌های مشارکت در این طرح اشاره کرد و گفت: مشارکت در این طرح از طریق مراجعه حضوری به دفتر انجمن و یا واریز به شماره حساب ۰۱۰۵۵۰۹۵۰۹۰۰۱ نزد بانک ملی خواهد بود.

انتهای پیام/ب


این خبر را هم ببینید:  وعده مهم معاون وزیربهداشت؛فاز 2بیمارستان دهدشت احداث می‌شود/بهره‌برداری از کلینیک تخصصی تا پایان خرداد

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها