رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۴ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 6 May

به گزارش جامعه نیوز:  انهدام باند سرقت تلفن همراه مشتریان «آرایشگاه زنانه»/ زن آرایشگر و دو موتورسوار دستگیر شدند سرهنگ جلیل موقوفه ای رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس از دستگیری سارقان حرفه ای در محله نواب، خبرداد. سرهنگ موقوفه‌ای در تشریح خبر فوق اظهار داشت: به دنبال وقوع […]

به گزارش جامعه نیوز:

 انهدام باند سرقت تلفن همراه مشتریان «آرایشگاه زنانه»/ زن آرایشگر و دو موتورسوار دستگیر شدند

سرهنگ جلیل موقوفه ای رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس از دستگیری سارقان حرفه ای در محله نواب، خبرداد.

سرهنگ موقوفه‌ای در تشریح خبر فوق اظهار داشت: به دنبال وقوع چند فقره موبایل قاپی در سطح محله نواب، اکیپ های ویژه ای از تیم عملیات کلانتری نواب موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: پس از چندین روز کار اطلاعاتی، ماموران کلانتری ۱۰۸ نواب با استفاده از شگردهای خاص پلیسی سرنخ هایی از یک متهم را به دست آورده و پس از هماهنگی قضائی طی یک عملیات سه متهم شامل یک زن و ۲ مرد را دستگیر کردند.

موقوفه‌ای با بیان اینکه متهمان در تحقیقات تخصصی پلیس به جرم خود اعتراف کردند؛ تصریح کرد: نحوه کار متهمان به این صورت بوده که خانم سارق در قالب آرایشگر با شناسایی گوشی مالباختگان سریعا موضوع را به دو مرد سارق که با موتور سیکلت بیرون از آرایشگاه در کمین بودند اطلاع رسانی کرده و سارقان بلافاصله اقدام به سرقت موبایل از مالباختگان می‌کردند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ گفت: در این عملیات ۵٠ فقره سرقت موبایل قاپی توسط این باند کشف شد و متهمان برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.

انتهای پیام/  


این خبر را هم ببینید:  حضور بازیکنان تراکتور در جلسه فنی

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها