رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۹
  • الجمعة ۱۴ رجب ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 26 February
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  انقلابی واقعی کسی است که وفاق ملی را تحت زعامت رهبری معظم انقلاب پی بگیرد به گزارش حوزه پارلمانی خبرگزاری فارس، علی لاریجانی، رئیس پیشین مجلس شورای اسلامی با انتشار یادداشتی در صفحه اینستاگرام خود چهل و دومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را گرامی داشت وانقلاب اسلامی را حرکتی نو در […]

به گزارش جامعه نیوز:

 انقلابی واقعی کسی است که وفاق ملی را تحت زعامت رهبری معظم انقلاب پی بگیرد

به گزارش حوزه پارلمانی خبرگزاری فارس، علی لاریجانی، رئیس پیشین مجلس شورای اسلامی با انتشار یادداشتی در صفحه اینستاگرام خود چهل و دومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را گرامی داشت وانقلاب اسلامی را حرکتی نو در جهان اسلام توصیف کرد که باید آن را قدر نهاد.

متن این پست اینستاگرامی در ذیل آمده است:

پیروزی انقلاب اسلامی در ۲۲ بهمن ، جلوه گاه عزت ملت ایران ، موجب استقلال کشور و حرکتی نو در جهان اسلام است که باید  آن را قدر نهاد.

انقلاب اسلامی با پیشوایی امام(ره) بر پایه وحدت امت و اعتماد عمومی شکل گرفت و  از واژه‌هایی که امام  بیش از هر واژه دیگر  به کار می برد، وحدت  بود؛ زیرا وحدت، کلید پیروزی  و استمرار انقلاب است. انقلاب اسلامی ایران، با صلابت اما مظلوم است. متاسفانه برخی به هر بهانه‌ای می خواهند صفوف ملت را متفرق کنند و حال آن که انقلابی واقعی کسی است که وفاق ملی را تحت زعامت رهبری معظم  انقلاب پی بگیرد  تا قدرت ملت بر مکر دشمن فائق آید.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  حسین شریعتمداری: اصلاح‌طلبان از سفر قالیباف به روسیه عصبانی شده‌اند/ قالیباف شخصیتی عمیقاً مورد اعتماد رهبر انقلاب است

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها