پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
انفجار کپسول‌های شارژ اکسیژن 3 مصدوم برجای گذاشت - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

سرخط اخبار روز

انفجار کپسول‌های شارژ اکسیژن ۳ مصدوم برجای گذاشت

به گزارش جامعه نیوز:

 انفجار کپسول‌های شارژ اکسیژن ۳ مصدوم برجای گذاشت

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان، فرهاد کاوه آهنگران با اشاره به حادثه انفجار مرکز شارژ کپسول اکسیژن اظهار داشت: در ساعت ۱۹ و ۲۱ دقیقه روز گذشته یک مورد انفجار شیلنگ رابط مخزن ۸ هزار لیتری اکسیژن با قسمت شارژ کپسول‌ها واقع در خیابان امام خمینی (ره) بعد از بیمارستان امام حسین (ع) به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد.

14000224000148 Test NewPhotoFree - انفجار کپسول‌های شارژ اکسیژن 3 مصدوم برجای گذاشت

 سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: بلافاصله با واکنشی سریع در کمتر از ۳ دقیقه اکیپ‌های عملیاتی ایستگاه‌های ۲۲ و ۱۰ به همراه افسر آماده وقت به محل اعزام و پس از بررسی محل مذکور شاهد مجروح شدن ۳ نفر کارگر بودند.

وی با بیان اینکه سریعاً پس از انتقال مصدومان به محل ایمن با جراحات نسبتاً زیاد تحویل عوامل اورژانس شدند و با ۳ دستگاه آمبولانس به بیمارستان امین اصفهان منتقل شدند، افزود: علت این انفجار ترکیدن شیلنگ رابط مخزن ۸ هزار لیتری و انفجار در همین قسمت بوده است، اما علت اصلی ترکیدن شیلنگ، تحت بررسی کارشناسان است .

انتهای پیام/۶۳۱۰۱/


این خبر را هم ببینید:  رستمی: رژیم صهیونیستی پاسخ جنایات خود را در تل آویو دریافت می‌کند/ هیمنه پوشالی اسرائیل برای همه نمایان شده