پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بسیج و شرکت شهرک‌های کشاورزی برای طرح‌های گلخانه‌ای - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بسیج و شرکت شهرک‌های کشاورزی برای طرح‌های گلخانه‌ای

به گزارش جامعه نیوز:

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بسیج و شرکت شهرک‌های کشاورزی برای طرح‌های گلخانه‌ای

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، انعقاد این تفاهم نامه در راستای افزایش تولید، اشتغال پایدار و تامین امنیت غذایی کشور در سطح روستاها و مناطق عشایری جهت اجرای طرح های گلخانه ای، دامپروری و شیلاتی در شهرک های کشاورزی با اولویت مناطق محروم امروز ۱۱ مرداد ماه در محل شرکت شهرک های کشاورزی انجام شد.

جهش تولید به حرکت های جهادی و بسیجی نیاز دارد

فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت جهاد کشاورزی در این نشست با بیان این که وقوع جهش تولید نیاز به حرکت های جهادی و بسیجی دارد، گفت: برای اجرایی کردن منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در سال “جهش تولید” داشتن روحیه جهادی و بسیجی در عرصه های مختلف تولید بویژه در بخش کشاورزی ضروری است.

پیمان فلسفی با اشاره به فال نیک گرفتن انعقاد تفاهم نامه همکاری فی مابین در سال جهش تولید، اظهار داشت: یکی از اقدامات ما در بسیج تخصصی، مشارکت در طرح های شرکت شهرک های کشاورزی است.

این مقام مسئول، وجود هزاران نفر نیروی بسیجی متخصص کشاورزی در پایگاه‌های سراسر کشور را به عنوان ظرفیت بالقوه نهاد بسیج در اختیار بخش کشاورزی دانست و بیان داشت: استفاده از توانایی این ظرفیت به عنوان هسته‌های تخصصی در ۵۲ کانون ملی و ۱۱ هزار هسته تخصصی و استقرار آنان در کل کشور در دانش بنیان کردن فعالیت‌های تولیدی در شهرک‌های کشاورزی و شناسایی گروه‌های مردمی در روستاها و مناطق عشایری جهت بهبود روش‌های تولید، با همکاری این شرکت بسیار موثر است.

این خبر را هم ببینید:  ارائه دیدگاه 20 نماینده د ر حضور ظریف و نمکی در صحن مجلس

اعلام آمادگی شرکت شهرک‌های کشاورزی برای تحویل عرصه به سرمایه گذاران

مدیرعامل شرکت شهرک‌های کشاورزی نیز در این مراسم به سیاست و برنامه‌های راهبری شرکت شهرک‌های کشاورزی و اعلام آمادگی تحویل عرصه به سرمایه گذارانی که از سوی مرکز مقاومت بسیج وزارت جهاد کشاورزی با رعایت ضوابط و مقررات این شرکت معرفی می‌شوند، اشاره کرد.

علی اشرف منصوری اظهار کرد: ماحصل این تفاهم نامه همکاری مشترک، کمک به تولید کشور و احیای ظرفیت‌های موجود آن در راستای منویات مقام معظم رهبری و تحقق بخشیدن به شعار و بهره برداری از منابع آب و خاک کشور است.

در پایان ضمن انعقاد تفاهم‌نامه مشترک فی مابین، طرفین در ظل توجهات حضرت ولیعصر(عج)، همفکری و همکاری متقابل، نتایج ارزشمند و در پی داشتن رضایت خداوند متعال را خواستار شدند.

انتهای پیام/ب