رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰
  • الأحد ۲۸ شعبان ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 11 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  انسولین بیشترین میزان ارزبری را در کشور دارد به گزارش گروه سلامت خبرگزاری فارس، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهور، در مراسم رونمایی از اولین خط تولید انسولین قلمی در کشور که به صورت مجازی و با حضور وزیر بهداشت برگزار شد، اظهار کرد: هنوز برای تولید، رفع نیازهای کشور […]

به گزارش جامعه نیوز:

 انسولین بیشترین میزان ارزبری را در کشور دارد

به گزارش گروه سلامت خبرگزاری فارس، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهور، در مراسم رونمایی از اولین خط تولید انسولین قلمی در کشور که به صورت مجازی و با حضور وزیر بهداشت برگزار شد، اظهار کرد: هنوز برای تولید، رفع نیازهای کشور و صادرات محصولاتی مانند انسولین قلمی در کشور، راه زیادی در پیش رو داریم و این یک قدم ابتدایی برای ما است که وارد این حوزه می‌شویم.

وی افزود: واردات انسولین به کشور، میزان قابل توجهی ارزبری دارد. راه اندازی اولین خط تولید انسولین قلمی در کشور با حمایت وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو انجام شد و این حمایت‌ها باعث می‌شود که شاهد اتفاقات بسیار خوبی برای کشور در حوزه دارو و تجهیزات پزشکی باشیم.

ستاری در پایان خاطرنشان کرد: بخشی از پارک فناوری پردیس، مربوط به حوزه سلامت است و در پارک سلامت پردیس، ده‌ها شرکت دانش بنیان در حوزه تجهیزات پزشکی و دارو فعالیت دارند. از شرکت های دانش بنیان به ویژه پویش دارو تشکر می کنم که خط مقدم و صف شکن تولید انسولین قلمی در کشور بود.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  استفاده از الگوی بسیج مردمی در حرکت‌های جهادی وجود دارد/ فعال‌سازی بسیج مردمی در مبارزه با کرونا

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها