رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
  • الإثنين ۰ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 12 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  انحرافاتی در بودجه ۱۴۰۰ برای اجرایی شدن پروتکل‌های جریان استکبار در نظام تعلیم و تربیت دیده می‌شود به گزارش خبرنگار تشکل های دانشگاهی خبرگزاری فارس؛ مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان طی نامه‌ای خطاب به وزیر آموزش و پرورش با اشاره به ایرادات بودجه آموزش و پرورش در لایحه بودجه ۱۴۰۰ خواستار […]

به گزارش جامعه نیوز:

 انحرافاتی در بودجه ۱۴۰۰ برای اجرایی شدن پروتکل‌های جریان استکبار در نظام تعلیم و تربیت دیده می‌شود

به گزارش خبرنگار تشکل های دانشگاهی خبرگزاری فارس؛ مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان طی نامه‌ای خطاب به وزیر آموزش و پرورش با اشاره به ایرادات بودجه آموزش و پرورش در لایحه بودجه ۱۴۰۰ خواستار پاسخگویی درباره این نوع مواجهه مسولان مربوطه با نظام تعلیم و تربیت کشور شد.

در این نامه ضمن ارسال یک جزوه تحلیلی درباره بررسی بودجه آموزش و پرورش در لایحه بودجه ۱۴۰۰ و پیشنهادات شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان برای حل ایرادات بودجه آموزش و پرورش آمده است: متأسفانه این لایحه، دارای اشکالات متعددی از هدف نگاری تا ارائه راهبرد، اقدامات اجرایی و بودجه ریزی می باشد.

مفروض نبودن اجرا شدن سند تحول بنیادین، استنادات بی اعتبار به رهبر معظم انقلاب در باب اقتصاد مقاومتی و سیاست های ابلاغی تحول در آموزش و پرورش، وجود رگه‌های انحرافی برای اجرایی شدن پروتکل‌های جریان استکبار مانند سند آموزش ۲۰۳۰ و تکرر در تناقضات آماری، سرفصل اشکالات متعدد این لایحه می باشد.

برای مثال در صفحه ۴۵۳ ؛ ذیل هدف “ارتقای کیفیت تعلیم و تربیت”، راهبرد “ارتقای کیفیت عوامل آموزشی بهبود فرآیندها محتوا و خروجیها”، یکی از اقدامات اجرایی “مشارکت فعال در اجرای برنامه ها و تعهدات جهانی بویژه اهداف توسعه پایدار و سند ۲۰۳۰” تعریف شده است.

لذا لازم است جنابعالی و مجموعه های دست اندرکار بودجه‌ریزی در وزارتخانه، پاسخگوی این نوع مواجهه نادرست با نظام تعلیم و تربیت کشور عزیزمان باشید.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  کسانی که در پی ترمیم پل‌های بین ایران و آمریکا هستند، بیهوده انرژی مصرف می‌کنند

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها