رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۱۲ رجب ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 24 February
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  انتقال محکومین بین ایران و روسیه در مجلس شورای اسلامی به تصویب رسید به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (یکشنبه، ۱۹ بهمن) مجلس شورای اسلامی با لایحه موافقتنامه انتقال محکومین بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت فدراسیون روسیه موافقت کردند. از ۲۲۰ […]

به گزارش جامعه نیوز:

 انتقال محکومین بین ایران و روسیه در مجلس شورای اسلامی به تصویب رسید

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (یکشنبه، ۱۹ بهمن) مجلس شورای اسلامی با لایحه موافقتنامه انتقال محکومین بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت فدراسیون روسیه موافقت کردند.

از ۲۲۰ نماینده حاضر در صحن علین مجلس ۱۹۵ نماینده به این لایحه رأی موافق داده و ۱ نماینده هم رأی مخالف ؛ ضمن اینکه ۴ رأی هم ممتنع بود. 

متن این موافقتنامه به شرح زیر است: موافقتنامه انتقال محکومین بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت فدراسیون روسیه مشتمل بر یک مقدمه و بیست و یک ماده به‌شرح پیوست تصویب و اجازه مبادله اسناد آن داده می‌شود.

در تبصره آن نیز آمده است: رعایت اصول هفتاد و هفتم(۷۷)، یکصد و بیست و پنجم(۱۲۵) و یکصد و سی و نهم(۱۳۹) قانون اساسی در اجرای این قانون، الزامی است.

انتهای پیام/ 


این خبر را هم ببینید:  تعیین شاخص‌های کاندیداهای ریاست جمهوری موجب تقویت جمهوری اسلامی است

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها