رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
  • الخميس ۱۳ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Thursday 1 October
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  انتقاد نماینده مجلس از عدم رسیدگی به مشکلات کشاورزان به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، اردشیر مطهری نماینده مردم گرمسار در مجلس امروز (چهارشنبه ۱۹ شهریور) در جلسه علنی و تذکر شفاهی اظهار داشت: مشکل اصلی کشور کشاورزی است و کشاورزان به فلاکت افتاده‌اند که وقتی این موضوع را از مسئولین […]

به گزارش جامعه نیوز:

 انتقاد نماینده مجلس از عدم رسیدگی به مشکلات کشاورزان

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، اردشیر مطهری نماینده مردم گرمسار در مجلس امروز (چهارشنبه ۱۹ شهریور) در جلسه علنی و تذکر شفاهی اظهار داشت: مشکل اصلی کشور کشاورزی است و کشاورزان به فلاکت افتاده‌اند که وقتی این موضوع را از مسئولین پیگیری می‌کنیم متوجه می‌شویم وزارتخانه کشاورزی درباره مسئولیت و ماموریتش اختیار لازم را ندارد.

وی افزود: بخشی از اختیارات وزارت جهاد کشاورزی به وزارت صمت رفته و آنجا هم صاحب ندارد و کسی را در این وزارتخانه گذاشته‌اند که می‌گوید من اصلا دنبال وزیر شدن نیستم و انگیزه‌ای برای این کار ندارد.

 نماینده مردم گرمسار در مجلس  با بیان ایکه کود اوره به قیمت ۵۰۰ هزار تومان در هر کیلو رسیده است، تصریح کرد: چرا فردی به نام آقای مدلل فقط وارد کننده نهاده‌های دامی در کشور است و بایستی در این زمینه رسیدگی شده و کسان دیگر این کار را انجام دهند.

مطهری گفت: ‌۹۵ درصد کار ساخت سیلوی گرمسار انجام شده و برای ادامه کار می‌گویند کار در دست وزارت صمت است.

وی با اشاره به درخواست نمایندگان مجلس برای استیضاح رحمانی فضلی وزیر کشور گفت:۲۰ روز است استیضاح وزیر کشور تحویل هیأت رئیسه شده و ۱۴ نماینده همین درخواست را امضا کرده‌اند.

 نماینده مردم گرمسار در مجلس با انتقاد از عملکرد کولیوند معاون پارلمانی وزیر کشور، خواستار جلوگیری از ورود وی به پارلمان شد.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها