پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
انتقاد نماینده مجلس از برگزاری جشن تولد معاون سیاسی استانداری مرکزی در محل کار - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

انتقاد نماینده مجلس از برگزاری جشن تولد معاون سیاسی استانداری مرکزی در محل کار

به گزارش جامعه نیوز:

 انتقاد نماینده مجلس از برگزاری جشن تولد معاون سیاسی استانداری مرکزی در محل کار

علیرضا نظری نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: ‌متاسفانه این روزها به جای شنیدن اخبار پیگیری‌ها و رفع مشکلات صنایع و واحدهای تولیدی در کشور موضوعاتی شنیده می‌شود که باعث رنجش و اعتراض مردم شده است.

وی در توضیح بیشتر این موضوع افزود:‌مدیران ارشد استان مرکزی به جای آنکه پیگیر رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم باشند بیشتر دغدغه برگزاری جشن تولد را دارند.

نماینده مردم خمین در مجلس تصریح کرد:‌ اخیرا شنیده‌ام که در محل استانداری مرکزی جشن تولدی را برای معاون سیاسی این استان برگزار کرده‌اند؛ در شرایطی که تعداد زیادی از مردم دغدغه مایحتاج روزانه دارند برگزاری چنین جشن‌هایی از سوی مدیران و مسئولان جای تاسف دارد و آنها باید پاسخگوی این اقدام نسنجیده در ساعات کاری اداری باشند.

نظری گفت: ‌اگر معاون استانداری مرکزی اعلام کند که من در جریان کاری که همکارانم برای برپایی جشن تولدم کرده‌اند نبوده‌ایم این موضوع به هیچ وجه قابل پذیرش نیست چرا که معاونت سیاسی استاندار مرکزی جایگاه مهمی در حوزه اداری این استان دارد و به جای اینکه مدیران این استان دغدغه رفع موانع تولیدی و صنعتی و برون رفت از مشکلات کارگران صنایع مادر در این استان را داشته باشند به فکر برگزاری جشن تولد هستند.

وی افزود: کمترین کار برای نهی این گونه رفتارهای خارج از عرف اداری مدیران ارشد استانداری مرکزی عذرخواهی مسئولان است و مطمئنا نمایندگان مردم در مجلس تذکرات لازم را در این باره خواهند داد تا شاهد چنین اقدامات خلاف عرف اداری نباشیم. 

این خبر را هم ببینید:  افتتاح 383 طرح تعاونی با حضور معاون اول رییس جمهور/جهانگیری: کالاهای اساسی تأمین شده است

انتهای پیام/