رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 82 خبر


  • سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۲۳ ذو القعدة ۱۴۴۱
  • 2020 Tuesday 14 July
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  انتقاد عضو شورا از تعدیل خبرنگاران به گزارش خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، احمد مسجدجامعی عضو شورای شهر تهران در صحن شورای شهر درباره تعدیل خبرنگاران اظهار داشت: خبرنگاران صداهای شهر هستند که تعدیل آنها سبب ضعیف شدن این صداها می‌شود. وی با بیان اینکه متأسفانه برخی از رسانه‌ها به بهانه کرونا […]

به گزارش جامعه نیوز:

 انتقاد عضو شورا از تعدیل خبرنگاران

به گزارش خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، احمد مسجدجامعی عضو شورای شهر تهران در صحن شورای شهر درباره تعدیل خبرنگاران اظهار داشت: خبرنگاران صداهای شهر هستند که تعدیل آنها سبب ضعیف شدن این صداها می‌شود.

وی با بیان اینکه متأسفانه برخی از رسانه‌ها به بهانه کرونا نسبت به تعدیل نیروهای خود اقدام کرده‌اند گفت:‌طی مدت کوتاهی صندلی جایگاه شورای شهر از خبرنگاران باسابقه خالی شده است.

وی گفت: من از تعدیل خبرنگاران گلایه‌مند هستم و چرا باید در این شرایط خاص که همه به دنبال انسجام اجتماعی هستند چنین اتفاقی به وقوع بپیوندد.

مسجدجامعی در ادامه گفت: پیشنهاد می‌کنم در روزنامه‌ها و رسانه‌های کشور یادداشت‌ها و موضوعاتی در ارتباط با تهران ۱۴۰۰ منتشر شود و در این یادداشت‌ها حال،‌ آینده و چشم‌انداز ایران مورد بررسی قرار گیرد.

این عضو شورای شهر تهران گفت: این موضوع نه تنها هزینه‌ای ندارد بلکه دانش عمومی را نیز افزایش می‌دهد و می‌توانیم قانون بلدیه را هم که بازده و عمری حدود ۱۲۰ سال دارد در قالب این یادداشت‌ها برای مردم ارائه کنیم.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها