رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹
  • الأحد ۱۰ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 24 January
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  انتقاد از عدم ارجاع طرح اصلاحی انتخابات ریاست جمهوری به کمیسیون اصل ۹۰  به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام نصرالله پژمانفر رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی امروز (چهار شنبه ۱۲ آذر ماه ۹۹) در جلسه علنی و در تذکری اظهار داشت: یکی از وظایف هیأت رئیسه در باره […]

به گزارش جامعه نیوز:

 انتقاد از عدم ارجاع طرح اصلاحی انتخابات ریاست جمهوری به کمیسیون اصل ۹۰

 به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام نصرالله پژمانفر رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی امروز (چهار شنبه ۱۲ آذر ماه ۹۹) در جلسه علنی و در تذکری اظهار داشت: یکی از وظایف هیأت رئیسه در باره ارجاع طرح‌ها و لوایح است که رئیس مجلس این کار را انجام می‌دهد و موظف است که طرح‌ها و لوایح را به کمیسیون‌ها به عنوان کمیسیون اصلی و یا کمیسیون فرعی ارسال کند.

وی گفت: طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری به کمیسیون شوراها به  عنوان کمیسیون اصلی و به کمیسیون امنیت ملی به عنوان کمیسیون فرعی ارجاع شده است.

رئیس کمیسیون اصل نود مجلس تصریح کرد: بخشی از طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری مربوط به کمیسیون اصل نود مجلس است و در قانون اساسی و آیین نامه داخلی مجلس وظایف روشن و شفافی در مورد کمیسیون اصل نود تعیین شده است.

در باره ارجاع طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری حداقل کار ممکن ارجاع آن به کمیسیون اصل نود به عنوان کمیسیون فرعی می‌بایست انجام می‌شد.

رئیس کمیسیون اصل نود مجلس  تصریح کرد: متأسفانه شاهد بزن در رو در رمورد ارجاع طرح‌ها و لوایح به کمیسیون‌ها هستیم.

وی در پایان گفت: در باره ارجاع طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری سؤال کردم که آیا این کار توسط رئیس مجلس صورت گرفته است که به من پاسخ دادند نایب رئیس مجلس در زمینه ارجاع این طرح به کمیسیون‌ها نقش داشته است. در حالی که او بایستی دقت بیشتری را برای این کار صرف می‌کرد.

این خبر را هم ببینید:  مجلس هفته آینده یکشنبه و دوشنبه جلسه خواهد داشت

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌  


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها