پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
انتشار ۴ نسخه کتاب از آثار برتر سوگواره عبرات/ اختتامیه تیرماه برگزار می‌شود - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

انتشار ۴ نسخه کتاب از آثار برتر سوگواره عبرات/ اختتامیه تیرماه برگزار می‌شود

به گزارش جامعه نیوز:

انتشار ۴ نسخه کتاب از آثار برتر سوگواره عبرات/ اختتامیه تیرماه برگزار می‌شود

حامد نگارش، دبیر سوگواره عبرات در گفت‌وگو با خبرنگار حج و زیارت خبرگزاری فارس از برپایی اختتامیه این سوگواره خبر داد و گفت: سوگواره عبرات با هدف تبیین فرهنگ اربعین حسینی به همت کمیته فرهنگی ستاد مرکزی اربعین حسینی برگزار شد.

وی با بیان اینکه در چهارمین دوره سوگواره عبرات بیش از ۱۲ هزار اثر به دبیرخانه ارسال شد، افزود: این سوگواره در رشته‌های مختلفی همچون عکس، شعر، داستان و سفرنامه برپا شد که رشته عکس بیشترین شرکت‌کننده را به خود اختصاص داد.

نگارش با اشاره به داوری آثار در سه مرحله خاطرنشان کرد: آثار برتر و برگزیده انتخاب شده و با توجه به کیفیت آن‌ها، آثار برتر در قالب ۴ نسخه کتاب با موضوع عکس، شعر، داستان و سفرنامه منتشر شده است. همچنین قرار است نمایشگاهی از تصاویر برتر به صورت مجازی برپا کنیم تا علاوه بر نمایش تصاویر برتر به مخاطبان، آن‌ها را با شیوه صحیح تصویربرداری آشنا سازیم.

دبیر اجرایی سوگواره عبرات درباره زمان برپایی اختتامیه این سوگواره گفت: اختتامیه چهارمین دوره سوگواره عبرات قرار بود اواخر سال گذشته برپا شود که با توجه به شیوع کرونا و شرایط کشور این امر به تعویق افتاد و با تصمیم مسؤولان  این مراسم دهه دوم تیرماه بدون حضور جمعیت و به صورت مجازی برگزار می‌شود و در این مراسم برگزیده‌های هر بخش معرفی خواهند شد.

به گزارش فارس، سوگواره عبرات پاییز سال گذشته برگزار شد و با توجه به شیوع کرونا مراسم اختتامیه این سوگواره به تعویق افتاد. امسال برای نخستین بار رشته گزارش‌نویسی نیز به این سوگواره افزوده شده بود.

این خبر را هم ببینید:  سلیمانی: روحانی برجام و کرونا را بهم وصل کرده است

انتهای پیام/