رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹
  • السبت ۹ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 23 January
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  انتشار کتاب «روایت تسخیر» از سوی انتشارات سازمان بسیج دانشجویی به گزارش خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، کتاب «روایت تسخیر» به همت بنیاد بین المللی استکبارشناسی ۱۳آبان منتشر شد. کتاب روایت تسخیر، روایتی تصویری از تسخیرلانه جاسوسی در طول ۴۴۴ روز است. این کتاب که زبان های انگلیسی و فارسی چاپ […]

به گزارش جامعه نیوز:

 انتشار کتاب «روایت تسخیر» از سوی انتشارات سازمان بسیج دانشجویی

به گزارش خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، کتاب «روایت تسخیر» به همت بنیاد بین المللی استکبارشناسی ۱۳آبان منتشر شد.

کتاب روایت تسخیر، روایتی تصویری از تسخیرلانه جاسوسی در طول ۴۴۴ روز است.

این کتاب که زبان های انگلیسی و فارسی چاپ شده تلاش دارد یک روایت صحیح و بی طرفانه را از اتفاقات تسخیر برای مخاطبین داخلی و خارجی به تصویر بکشد.

گردآوری این اثر توسط امین دهقان و محمدمهدی رمضان زاده و ترجمه آن توسط علیرضا کتابی صورت گرفته است.

13990915000339 Test NewPhotoFree - انتشار کتاب «روایت تسخیر» از سوی انتشارات سازمان بسیج دانشجویی

 

در بخشی از مقدمه این کتاب آمده است:« یکی از مهم‌ترین مأموریت‌های نیروهای انقلابی، تببین ماهیت استکبار و جلوگیری از به فرام وشی سپردن جنایات آن است؛ تا این‌که ابتدا در بین ملت مسلمان ایران و سپس مسلمانان جهان و در نهایت همۀ مظلومان و مستضعفان عالم، این آگاهی و بصیرت نسبت به ظلم‌های استکبار جهانی ایجاد شود و آن‌گاه حرکتی عظیم برای ریشه‌کن کردن این ستمگری‌ها و ستمگران آغاز شود. نیروهای مؤمن انقلابی باید از هر موقعیتی برای افزایش این آگاهی و تقویت این حرکت استفاده کنند. اکنون پس از گذشت چهار دهه از ماجرای تسخیر، با توجه به خلأ موجود در بازتاب صحیح علل و چرایی بروز این واقعه -بالأخص برای جوانان و مخاطبان غیرایرانی- بنیاد بین المللی استکبارشناسی در کتاب پیشِ رو سعی کرده است تا با استفاده از تصاویر آرشیوی و کمتر دیده‌شده، سیری مصور از ماجرای انقلاب دوم را تدوین کند.»

لازم به ذکر است این اثر توسط انتشارات سازمان بسیج دانشجویی به چاپ رسیده است.

این خبر را هم ببینید:  زندیان: دولت راهکاری برای مدیریت روستاها ندارد

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها