رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 10 خبر


  • جمعه ۹ آبان ۱۳۹۹
  • الجمعة ۱۳ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Friday 30 October
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  انتشار ماهنامه کارگروه ملی آسیب شناسی پساکرونا به همت بسیج اساتید به گزارش خبرنگار حوزه تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، شماره اول ماهنامه پژوهشی، تحلیلی و اطلاع رسانی کارگروه ملی آسیب شناسی پساکرونا به همت بسیج اساتید منتشر شد. این ماهنامه در ۲۸ صفحه به مدیر مسئولی کامران شیوندی و سردبیری فضل الله […]

به گزارش جامعه نیوز:

 انتشار ماهنامه کارگروه ملی آسیب شناسی پساکرونا به همت بسیج اساتید

به گزارش خبرنگار حوزه تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، شماره اول ماهنامه پژوهشی، تحلیلی و اطلاع رسانی کارگروه ملی آسیب شناسی پساکرونا به همت بسیج اساتید منتشر شد.

این ماهنامه در ۲۸ صفحه به مدیر مسئولی کامران شیوندی و سردبیری فضل الله حسنوند تهیه و منتشر شده است.

در این شماره از ماهنامه گزارشی از تشکیلکارگروه ملی مسئله محور آسیب شناسی پساکرونا، مراسم رونمایی از پوستر کارگروه و اهداف و زمینه فعالیت کارگروه منتشر شده است.

در این شماره از ماهنامه، نمونه هایی از تولیدات کارگروه ملی آسیب شناسی پساکرونا معرفی شده و همچنین گزارشات جلسات گارگروه نیز منتشر شده است.

علاقمندان می توانند این ماهنامه را فایل زیر دریافت کنند.

 ماهنامه پژوهشی، تحلیلی و اطلاع رسانی کارگروه ملی آسیب شناسی پسا<a class=special-page href='https://www.farsnews.ir/special/کرونا'>کرونا</a>” class=”document-icon” src=”https://media.farsnews.ir/Uploaded/Files/Icons/pdf.png” style=”border:none; width:24px;”> ماهنامه پژوهشی، تحلیلی و اطلاع رسانی کارگروه ملی آسیب شناسی پسا</a><a class=کرونا  

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها