رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


  • جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹
  • الجمعة ۷ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Friday 25 September
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  انتخاب هیأت رئیسه فراکسیون انقلاب اسلامی پس از سرکشی نمایندگان به حوزه‌های انتخابیه ولی اسماعیلی نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس،‌گفت:‌نشست شورای مرکزی فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس برای انتخاب اعضای هیأت رئیسه پس از سرکشی نمایندگان به حوزه‌های انتخابیه برگزار می‌شود. وی با […]

به گزارش جامعه نیوز:

 انتخاب هیأت رئیسه فراکسیون انقلاب اسلامی پس از سرکشی نمایندگان به حوزه‌های انتخابیه

ولی اسماعیلی نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس،‌گفت:‌نشست شورای مرکزی فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس برای انتخاب اعضای هیأت رئیسه پس از سرکشی نمایندگان به حوزه‌های انتخابیه برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه این نشست در هفته دوم مجلس پس از سرکشی نمایندگان به حوزه‌های انتخابیه برگزار خواهد شد، افزود: در این نشست ابتدا هیأت رئیسه سنی مشخص می‌شوند تا انتخابات را برگزار کنند و پس از برگزاری انتخابات هیأت رئیسه مجلس کار را در دست خواهند گرفت.

عضو هیأت اجرایی فراکسیون مردمی انقلاب اسلامی مجلس اظهار داشت: تاکنون تنها محمدباقر قالیباف کاندیداتوری خود را برای ریاست فراکسیون اعلام کرده اما به احتمال قوی در ادامه کار افراد دیگری هم کاندیدای ریاست فراکسیون خواهند شد.

اسماعیلی خاطرنشان کرد: بر اساس اساسنامه فراکسیون هر یک از نمایندگان که عضو مجمع عمومی فراکسیون باشند می‌توانند کاندیدای ریاست شوند و اعضای شورای مرکزی تنها حق رای دارند.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها