رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 58 خبر


  • شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
  • السبت ۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 17 April
جامعه نیوز

به گزارش جامعه نیوز:  انتخاب عباسی به عنوان رئیس کمیسیون انرژی پاسخ قاطعی به قطعنامه اخیر شورای حکام است هادی بیگی‌نژاد نماینده مردم ملایر و عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی فارس، با اشاره به قطعنامه اخیر شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی اظهار داشت: انتخاب فریدون عباسی به عنوان  رئیس […]

به گزارش جامعه نیوز:

 انتخاب عباسی به عنوان رئیس کمیسیون انرژی پاسخ قاطعی به قطعنامه اخیر شورای حکام است

هادی بیگی‌نژاد نماینده مردم ملایر و عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی فارس، با اشاره به قطعنامه اخیر شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی اظهار داشت: انتخاب فریدون عباسی به عنوان  رئیس کمیسیون انرژی مجلس یازدهم که در کارنامه فعالیت‌هایش ریاست سازمان انرژی اتمی را دارد پاسخ قاطعی به این قطعنامه است. چرا که دوران توسعه و پیشرفت انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای ایران در زمان مدیریت وی صورت گرفته است.

وی گفت: ‌من و چند نفر از اعضای کیمسیون انرژی مجلس در پاسخ به حرکت اخیر آژانس بین‌المللی انرژی اتمی فریدون عباسی را به عنوان ریاست این کمیسیون انتخاب کردیم تا طرف غربی پیام لازم را نسبت به عملکرد بسیار ضعیفش دریافت کند. 

عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: جمهوری اسلامی ایران به هیچ وجه این قطعنامه غیرالزام آور را نپذیرفته و بنایی بر اجرای آن ندارد. ضمن اینکه این قطعنامه کاملا غیرحقوقی و غیرمبنایی است.  

بیگی‌نژاد افزود: ‌متاسفانه هم اکنون آژانس بین‌المللی انرژی اتمی تحت تاثیر آمریکا و رژیم صهیونیستی است و آنها می‌کوشند با اقدامات سیاسی فضای ضد جمهوری اسلامی در دنیا به وجود آورند و متاسفانه شورای حکام بر اساس داده‌های سرویس‌های جاسوسی تصمیم‌گیری کرده است.

وی در پایان گفت: اروپایی‌ها در همراهی با آمریکا و رژیم صهیونیستی سنگ تمام گذاشته، رفتارهای تروئیکای اروپا و قطعنامه اخیر شورای حکام نشان داد که پایان برجام کاغذی نزدیک است و حتما جمهوری اسلامی پاسخ لازم را به آنها خواهد داد. 

این خبر را هم ببینید:  نخستین سالگرد عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام امشب برگزار می‌شود

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها