رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹
  • السبت ۱۲ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Saturday 28 November
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  انتخاب اعضای هیئت رئیسه کمیسیون ویژه جمعیت و تعالی خانواده به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، انتخابات هیئت رئیسه کمیسیون ویژه جمعیت و تعالی خانواده در اولین جلسه این کمیسیون در دستورکار قرار داشت و با رای نمایندگان انتخاب شد. بر همین اساس، امیرحسین بانکی‌پور نماینده اصفهان به عنوان رئیس، فاطمه […]

به گزارش جامعه نیوز:

 انتخاب اعضای هیئت رئیسه کمیسیون ویژه جمعیت و تعالی خانواده

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، انتخابات هیئت رئیسه کمیسیون ویژه جمعیت و تعالی خانواده در اولین جلسه این کمیسیون در دستورکار قرار داشت و با رای نمایندگان انتخاب شد.

بر همین اساس، امیرحسین بانکی‌پور نماینده اصفهان به عنوان رئیس، فاطمه قاسم‌پور نماینده تهران به عنوان نایب رئیس اول و فاطمه محمدبیگی نماینده قزوین به عنوان نایب رئیس دوم انتخاب شدند.

همچنین پروین صالحی نماینده مبارکه به عنوان دبیر اول، زهره سادات لاجوردی نماینده تهران به عنوان دبیر دوم و علی‌اصغر عنابستانی نماینده سبزوار به عنوان سخنگوی این کمیسیون انتخاب شدند.

نمایندگان مجلس ۱۲ آبان‌ماه با رسیدگی به طرح جمعیت و تعالی خانواده براساس اصل ۸۵ قانون اساسی (بررسی و تصویب در کمیسیون تخصصی به نیابت از صحن علنی) موافقت کرده بودند.

انتهای پیام/ 


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها