پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه سرخط اخبار روز

انتخاب اعضای تفحص از عملکرد سازمان سنجش در کمیسیون آموزش

به گزارش جامعه نیوز:

 انتخاب اعضای تفحص از عملکرد سازمان سنجش در کمیسیون آموزش

رضا حاجی پور سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس در تشریح جزئیات نشست عصر امروز (سه شنبه ۱۹ مرداد) این کمیسیون اظهار داشت: در جلسه امروز طرح جهش تولید شرکت‌های دانش بنیان در دستور کار کمیسیون قرار گرفت که براساس این طرح مواد ۸ تا ۱۱ پس از بحث و بررسی به تصویب رسید.

وی افزود: در ادامه بررسی این طرح  ماده «۲» قانون حمایت از شرکت‌ها و موسسات دانش بنیان مصوب سال ۸۹  تغییر کرد که متولی آن قبلا «شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری» بود و براساس بررسی صورت گرفته  شورایی تشکیل می‌شو‌د که ریاست آن بر عهده «رییس جمهور»  و دبیر خانه آن در معاونت علمی و فناوری رییس جمهوری خواهد بود.

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس همچنین تصریح کرد: در ادامه  جلسه این کمیسیون بحث پیرامون تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان سنجش آموزش کشور در دستور کار قرار گرفت؛ در پایان  این نشست ۱۵ نفر از نمایندگان به عنوان اعضای تحقیق و تفحص  بر عملکرد سازمان سنجش  آموزش طبق رای گیری صورت گرفته انتخاب شدند.

وی افزود: این نمایندگان آقایان وحیدی، امامی راد، شادمهر، مولوی، کریمی فیروزجایی، نادری، فلاحی، حاجی پور، احمدی، اسماعیلی، گلرو، اختیاری، دهمرده، موسوی و خانم قاسمی پور هستند.

انتهای پیام/ 


این خبر را هم ببینید:  در نشست انجمن انقلاب اسلامی ایران| تاکید بر اقدام عملی بیانیه گام دوم و همدلی دانشگاه و مجلس برای رفع مشکلات

LEAVE A RESPONSE

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *