پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
انتخاب استانداران با سرعت بیشتری صورت گیرد - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه سرخط اخبار روز

انتخاب استانداران با سرعت بیشتری صورت گیرد

به گزارش جامعه نیوز:

 انتخاب استانداران با سرعت بیشتری صورت گیرد

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، کیوان مرادیان نماینده قائم شهر در مجلس امروز (سه شنبه  ۲۳ شهریورماه) طی تذکر شفاهی در صحن علنی مجلس ازاقدامات رئیس جمهور در طول  چند روز اخیر از جمله، سفرها، بازدیدها و مدیریت کرونا و تنظیم قیمت ها مثل سیمان تشکر و قدردانی کرد و از به تاخییر افتادن ترمیم کابینه انتقاد کرد.

وی افزود: ترمیم کابینه در بعضی از حوزه ها از جمله محیط زیست یک ماه و نیم که رها شده است و انتظار می رفت سریعتر این بخش مدیریت می‌شد و از چهره های مطرح و خانم هایی که مورد حمایت مجلس هم بودند استفاده شود و با سرعت بیشتری دنبال شود.

مرادیان با تاکید بر تکمیل تیم اقتصادی دولت به ویژه در بانک مرکزی، تصریح کرد: انتظار داریم که وزرای محترم در مورد بدنه وزارتخانه تصمیم گیری کنند؛ اگر قرار است مدیرانی باقی بمانند که اعلام کنند اگر قرار است جا به جایی صورت بگیرد در بسیاری از مجموعه ها بلاتکلیفی حاکم است که به کشور آسیب می رساند چرا که برای خدمتگذاری به مردم یک روز هم مهم است.

وی با بیان اینکه به وزرا برای تکمیل وزارتخانه های مربوطه اختیار داده شود، خاطرنشان کرد: وقتی وزرا از مجلس رای اعتماد می گیرند وزرای کل کشور به شمار می روند بنابراین حتما باید آزادی عمل کافی داشته باشند.

نماینده مردم قائم شهر در مجلس با اشاره به انتصاب استانداران گفت: بسیاری از استان ها تکلیفشان مشخص نیست و رها شده هستند و مردم هم با مشکل مواجهه شدند بنابراین در این زمینه هم با سرعت و دقت اقدام شود.

این خبر را هم ببینید:  آیت‌الله ممدوحی: سوت‌زنی همان نهی از منکر است/نظارت عمومی فقط در حکومت «مردم بر مردم» اتفاق می‌افتاد

انتهای پیام/