پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

سرخط اخبار روز

انتخابات شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان دنا برگزار شد

به گزارش جامعه نیوز:

 انتخابات شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان دنا برگزار شد

ذبیح الله سیرتی رئیس هئیت موسس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب شهرستان دنا در گفت‌وگو با فارس با تشریح شکل‌گیری مجمع شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در شهرستان دنا اظهار کرد: در راستای تشکیل شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان به هفت نفر از نیروهای انقلابی شهرستان دنا ماموریت داده شد تا بعنوان اعضای هیئت موسس کار شکل گیری مجمع عمومی نیروهای انقلاب را آغاز کنند.

14000208000666 Test PhotoN - انتخابات شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی  شهرستان دنا برگزار شد

وی با تاکید بر اینکه با تلاش شبانه روزی اعضای هیئت موسس، شناسایی و ثبت نام از نیروهای انقلابی در سامانه های مربوطه به انجام رسید افزود: در این زمینه بالغ بر ۶۵۰ نفر بعنوان مجمع عمومی ثبت نام کردند.

سیرتی اعضای مجمع منتخب را ۹۸ نفر عنوان و تاکید کرد: به منظور تعیین شورای ائتلاف نیروهای انقلاب شهرستان دنا انتخابات در فضای آزاد و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و بدون تجمع افراد و با شرکت اعضای مجمع منتخب از ساعت ۱۰ تا ۱۶برگزار گردید.

14000208000667 Test PhotoN - انتخابات شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی  شهرستان دنا برگزار شد

رئیس هیئت موسس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب شهرستان دنا تعداد کاندیداها را ۲۱ نفر اعلام کرد و افزود: رقابت برای انتخاب ۱۵ نفر  اعضای شورای مرکزی در حال برگزاری است.

ذبیح الله سیرتی همچنین از زحمات شبانه روزی اعضای هیئت موسس شهرستان دنا و به ویژه آقای جمشید بهادر دبیر هیئت موسس تشکر کرد و افزود: با انتخاب شورای ائتلاف نیروهای انقلاب شهرستان دنا کار هیئت موسس به پایان می رسد و البته تمامی اعضای هیئت موسس به عضویت شورای ائتلاف نیروهای انقلاب شهرستان دنا در خواهند آمد.

این خبر را هم ببینید:  تحلیل رسانه قطری از رقابت دیاباته با اولونگا برای کسب آقای گلی لیگ قهرمانان آسیا

14000208000665 Test PhotoN - انتخابات شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی  شهرستان دنا برگزار شد

سیرتی در پایان اضافه کرد نتیجه انتخابات در اسرع وقت شمارش اعضای ۱۵ نفره منتخب توسط شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان اطلاع رسانی خواهد شد.

به گزارش فارس محمدصادق درفشی و محسن ضامن فر بعنوان نمایندگان شورای ائتلاف استان بر امر انتخابات مذکور نظارت داشتند.

انتهای پیام/۸۲۰۰۹


LEAVE A RESPONSE

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *