رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹
  • الإثنين ۱۰ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Monday 28 September
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  انتخابات در چهار حوزه انتخابیه تمدید شد به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، ‌سیداسماعیل موسوی رئیس ستاد انتخابات کشور اسامی حوزه‌های انتخابیه‌ای که روند اخذ رأی در آنها یک ساعت تمدید شد اعلام کرد. وی از حوزه انتخابیه سمیرم و لنجان، اهواز،‌حمیدیه، باوی و کارون، کردکوی، ترکمن، بندرگز و گمیشان […]

به گزارش جامعه نیوز:

 انتخابات در چهار حوزه انتخابیه تمدید شد

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، ‌سیداسماعیل موسوی رئیس ستاد انتخابات کشور اسامی حوزه‌های انتخابیه‌ای که روند اخذ رأی در آنها یک ساعت تمدید شد اعلام کرد.

وی از حوزه انتخابیه سمیرم و لنجان، اهواز،‌حمیدیه، باوی و کارون، کردکوی، ترکمن، بندرگز و گمیشان و حوزه انتخابیه بیجار به عنوان حوزه‌هایی که روند اخذ رأی در مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی تمدید شده است نام برد و گفت:‌در این حوزه‌ها انتخابات به مدت یکساعت تمدید شد.

موسوی اظهار داشت: در سایر حوزه‌ها انتخابات رأس ساعت ۱۸ به اتمام می‌رسد و فرآیندهای بعدی از جمله شمارش آراء  شروع می‌شود.

وی گفت:‌ در حوزه‌هایی که روند اخذ رأی در ساعت ۱۸ به پایان می‌رسد باید تا آخرین نفر حاضر در شعبه‌ها باید روند اخذ رأی انجام شود.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها