رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 41 خبر


  • سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۴ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Tuesday 22 September
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز: امیر عباسی کلاس مداحی برگزار می‌کند امیر عباسی مداح اهل بیت(ع) در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه مسجد و هیأت خبرگزاری فارس اظهارداشت: باتوجه به نیاز آموزش اصولی و فنی نوجوانان علاقه‌مند به مداحی برای رشد و پیشرفت آنان در این عرصه براساس توصیه بزرگان و پیشکسوتان تصمیم گرفتم، کلاس آموزش مداحی […]

به گزارش جامعه نیوز:

امیر عباسی کلاس مداحی برگزار می‌کند

امیر عباسی مداح اهل بیت(ع) در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه مسجد و هیأت خبرگزاری فارس اظهارداشت: باتوجه به نیاز آموزش اصولی و فنی نوجوانان علاقه‌مند به مداحی برای رشد و پیشرفت آنان در این عرصه براساس توصیه بزرگان و پیشکسوتان تصمیم گرفتم، کلاس آموزش مداحی با عنوان کانون فرهنگی شهید غلامعلی رجبی را برگزار کنم.

وی افزود: این کلاس ویژه نوجوانان ۱۰ تا ۲۰ سال از امروز یکشنبه ۸ تیرماه آغاز می‌شود که بناست امروز ثبت‌نام و تست اولیه از نوجوانان به عمل آید و از هفته آتی رسماً برنامه‌های آموزشی برگزار شود. لازم است امروز نوجوانان به همراه خانواده‌های خود در کلاس حاضر شوند.

عباسی تصریح کرد: این جلسات آموزشی به صورت هفتگی برگزار می‌شود و بناست به نوحه و کلیات مداحی تا قبل از آغاز ماه محرم برای نوجوانان بپردازیم.

این مداح اهل بیت(ع) افزود: این کلاس‌ها هرهفته یکشنبه‌ها از ساعت ۱۶ تا ۱۷:۳۰ در مسجد مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی (سرچشمه) برگزار خواهد شد.

مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی (سرچشمه) در میدان بهارستان، نرسیده به چهارراه سرچشمه، کوچه شهید صیرفی‌پور واقع است.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها