رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 13 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  امضای طومار برای لغو مصوبه شورای عالی شهرسازی در محله جماران به گزارش خبرنگار شهری فارس، جمعی از اهالی محله جماران در استشهادیه‌ای خواستار لغو مصوبه شورای عالی شهرسازی و معماری شدند. در این استشهادیه آمده است اینجانبان امضاکنندگان این استشهادیه و از اهالی جماران به مدت ۱۰ سال افتخار میزبانی […]

به گزارش جامعه نیوز:

 امضای طومار برای لغو مصوبه شورای عالی شهرسازی در محله جماران

به گزارش خبرنگار شهری فارس، جمعی از اهالی محله جماران در استشهادیه‌ای خواستار لغو مصوبه شورای عالی شهرسازی و معماری شدند.

در این استشهادیه آمده است اینجانبان امضاکنندگان این استشهادیه و از اهالی جماران به مدت ۱۰ سال افتخار میزبانی امام راحل عظیم‌الشان را داشته‌ایم. در زمان حیات آن امام عزیز علیرغم همه سختی‌ها و مرارت‌های ناشی از ضرورت حفاظت از جان آن حضرت از جان و دل پذیرای زائران ایشان بودیم و در آن دوران همواره در خدمت بیت شریف ایشان بودیم.

ما ۴۰ سال است که نمی‌توانیم بیش از دو طبقه یا سه طبقه ساختمان در ملک خود احداث کنیم. بنابراین باید خانه خود را به ثمن ناچیز بفروشیم. چیزی نزدیک به نصف قیمت. در این صورت هم خریداری وجود ندارد چون سرمایه‌گذاری در ملکی که بیش از دو طبقه یا سه طبقه مجوز ساخت ندارد صرف نمی‌کند.

13990411000286 Test NewPhotoFree - امضای طومار برای لغو مصوبه شورای عالی شهرسازی در محله جماران

 

با این طرح یک راه برای ما باقی است و آن اینکه خانه خود را به بیت حضرت امام واگذار کنیم. آیا روح امام مستضعفان و محرومان از این امر راضی است؟ آیا این طرح ظالمانه که عموم مردم جماران را به تظلم خواهی واداشته است با نظر آن حضرت درباره مردم منطبق است؟ 

قطعا چنین نیست امامی که ما می‌شناختیم اینگونه نبود و انتظار داریم کسانی که داعیه حفظ آثار آن حضرت را دارند نیز چنین عمل ننمایند. 

اکنون از همه مسئولان می‌خواهیم مصوبه شورای عالی شهرسازی و معماری ایران را با عنوان طرح بهسازی بافت پیرامونی حسینیه و بیت حضرت امام خمینی (ره) در محله جماران مصوب ۲۸ خرداد ۸۰ را به صورت کامل لغو کنند.

این خبر را هم ببینید:  ویرایش جدید طرح مالیات بر خانه‌های خالی/جریمه سنگین مالیاتی صاحبخانه‌های متقلب

انتهای پیام/


اخبار مرتبط



تبلیغات

جديدترين خبرها