رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 5 خبر


  • دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الإثنين ۵ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 17 May

به گزارش جامعه نیوز:  امتحانات حضوری مقطع متوسطه نیاز به مجوز ستاد کرونا دارد سید علی کارآموز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس از یزد، در خصوص تاریخ برگزاری امتحانات پایانی دانش‌آموزان متوسطه، اظهار کرد: امتحانات پایانی دانش‌آموزان در بازه زمانی ۲۷ اردیبهشت ماه تا ۲۴ خرداد ماه برگزار می‌شود. وی افزود: امتحانات پایه دوازدهم، نهم […]

به گزارش جامعه نیوز:

 امتحانات حضوری مقطع متوسطه نیاز به مجوز ستاد کرونا دارد

سید علی کارآموز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس از یزد، در خصوص تاریخ برگزاری امتحانات پایانی دانش‌آموزان متوسطه، اظهار کرد: امتحانات پایانی دانش‌آموزان در بازه زمانی ۲۷ اردیبهشت ماه تا ۲۴ خرداد ماه برگزار می‌شود.

وی افزود: امتحانات پایه دوازدهم، نهم و بزرگسالان نیز به صورت حضوری و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی مطابق آیین نامه‌های مربوطه انجام می‌شود.

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش یزد گفت: سایر پایه‌های مقطع تحصیلی متوسطه اعم از پایه‌های هفتم، هشتم، دهم و یازدهم به صورت غیرحضوری و با مسئولیت معلم و نظارت مدیر مدرسه انجام می‌شود.

کارآموز پیرامون نحوه طراحی سوالات برای تعیین نمره پایانی نوبت دوم در پایه‌های هفتم تا یازدهم تصریح کرد: این پایه ها با استفاده از آزمون‌های آنلاین در سامانه بومی مورد تایید مدیر و شورای مدرسه و سایر روش‌های نوین ارزشیابی مانند کارپوشه، آزمون شفاهی، آزمون عملکردی، آزمون کتاب‌باز، تکالیف کلاسی و پروژه‌ها و پژوهش‌های دانش‌آموزی، خلاصه نویسی، خودسنجی و ارزشیابی همتایان انجام می‌پذیرد.    

وی عنوان کرد: تمامی دروس عمومی پایه دوازدهم هنرستان‌ها به صورت حضوری و سایر پایه‌ها در هنرستان‌ها به صورت غیرحضوری و با مسوولیت معلم و نظارت مدیر هنرستان صورت می گیرد.

معاون آموزش متوسطه یزد در پایان خاطرنشان کرد: امتحانات حضوری در مناطق زرد و نارنجی و قرمز با صدور مجوز ستاد مقابله با کرونا و با رعایت دستورالعملهای بهداشتی و نظارت مراقبین بهداشت انجام خواهد شد.

انتهای پیام/ر


این خبر را هم ببینید:  «حاشیه‌نشینانِ حاشیه‌نشین» در انتظار‌ تدبیر فوری مدیران شهری آینده

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها