پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
امام جمعه مشهد، کتاب نوشت - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

امام جمعه مشهد، کتاب نوشت

به گزارش جامعه نیوز:

امام جمعه مشهد، کتاب نوشت

به گزارش خبرگزاری فارس، کتاب «سبک زندگی اسلامی» به بیان آموزه‌های اسلامی درباره مهم‌ترین ابزارهای زندگی ‌می‌پردازد و نویسنده در این کتاب در دو بخش کلیات و مفاهیم سبک زندگی از منظر اسلام، سعی کرده به سوالاتی از جمله: مهم‌ترین ابزارهای زندگی در آموزه‌های دینی ما کدامند؟ جزییات رایج در متن زندگی، خانه، خانواده، کار و تعاملات اجتماعی از دیدگاه سبک زندگی اسلامی چگونه‌اند؟ پاسخ دهد.

سبک زندگی به فرموده رهبر معظم انقلاب بخش اساسی و حقیقی پیشرفت و تمدن‌سازی نوین اسلامی است و لازمه انتخاب سبک زندگی، پیروی از یک مکتب و ایدئولوژی می‌باشد. لذا در این کتاب به منظور تبیین سبک زندگی بر اساس آموزه‌های اسلامی، نخست مطالب و مفاهیم کلی درباره سبک زندگی بیان شده است و سپس آموزه‌های اسلامی درباره مهم‌ترین ابزارهای زندگی یعنی علم و دانش، توان و قدرت و مال و ثروت مطرح شده است.

در ادامه این اثر، مهم‌ترین جزییات رایج در متن زندگی مثل خانواده، مسکن، خوراک و تغذیه، کار و اشتغال و تعامل و رفتار با دیگران مورد برررسی قرار گرفته است.

 این اثر به قلم آیت‌الله سید احمد علم‌الهدی به نگارش در آمده است و سید مهدی مرویان حسینی، کار تحقیق و تنظیم آن را انجام داده است.

13990331000171 Test NewPhotoFree - امام جمعه مشهد، کتاب نوشت

کتاب «سبک زندگی اسلامی» در شمارگان هزار نسخه‌، قطع وزیری منتشر شده و با قیمت ۳۲۰ هزار ریال در فروشگاه‌های به‌نشر در مشهد و سراسر کشور در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد‌. همچنین افراد می‌توانند برای تهیه این کتاب به سایت به‌نشر به نشانی https://behnashr.com مراجعه کنند.

این خبر را هم ببینید:  جشن دهه کرامت در حرم امام رضا (ع) با مولودی‌خوانی ابراهیم قانع+فیلم

انتهای پیام/