رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 7 May

به گزارش جامعه نیوز:  امام جمعه سی‌سخت در میان مردم روستای زلزله‌زده تلگاه/مصباح‌: روستانشینان حادثه‌دیده را فراموش نکنیم به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، حجت‌الاسلام ناصر مصباح نژاد امام جمعه شهر سی‌سخت از اولین دقایق پس از زلزله ۲۹ بهمن ماه ۹۹ شهر سی‌سخت در میان مردم حضور داشت. در طول این ۷۰ روزی که […]

به گزارش جامعه نیوز:

 امام جمعه سی‌سخت در میان مردم روستای زلزله‌زده تلگاه/مصباح‌: روستانشینان حادثه‌دیده را فراموش نکنیم

به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، حجت‌الاسلام ناصر مصباح نژاد امام جمعه شهر سی‌سخت از اولین دقایق پس از زلزله ۲۹ بهمن ماه ۹۹ شهر سی‌سخت در میان مردم حضور داشت.

در طول این ۷۰ روزی که از زلزله می‌گذرد روزی نبوده که با بررسی و پیگیری مشکلات مردم زلزله زده دست و پنجه نرم کرده باشد.

مصباح‌نژاد در طول این مدت پس از زلزله همپای مسئولان اجرایی از جمله استاندار و فرماندار و رئیس بنیاد مسکن در میدان حضور داشته و البته در این بین مناطق روستایی و مردم زلزله زده روستایی شهرستان دنا را فراموش نکرده است.

14000209000611 Test PhotoN - امام جمعه سی‌سخت در میان مردم روستای زلزله‌زده تلگاه/مصباح‌: روستانشینان حادثه‌دیده را فراموش نکنیم

امام جمعه شهر سی‌سخت معتقد است نباید مشکلات مربوط به زلزله را تنها در مناطق شهری پیگیری کرد چرا که روستاییان زیادی در شهرستان دنا دچار مشکل شدند.

اما در این بین روستاییان کمتر مورد توجه قرار گرفته‌اند؛ مصباح می‌گوید عملکرد مسئولان استانی در زلزله سیسخت نسبتاً خوب بوده و منکر زحمات نیستیم چرا که هرگونه خدمت به این مردم از سوی هر دولتی به نام نظام جمهوری اسلامی نوشته می شود.

14000209000617 Test PhotoN - امام جمعه سی‌سخت در میان مردم روستای زلزله‌زده تلگاه/مصباح‌: روستانشینان حادثه‌دیده را فراموش نکنیم

این خطیب جمعه می‌گوید: ما نیز بر اساس وظیفه ذاتی خود پس از زلزله هیچگاه پا پس نگذاشتیم و آماده شنیدن حرف مردم و انتقادات و پیشنهادات آنها و انتقال مشکلات به مسئولان هستیم.

14000209000615 Test PhotoN - امام جمعه سی‌سخت در میان مردم روستای زلزله‌زده تلگاه/مصباح‌: روستانشینان حادثه‌دیده را فراموش نکنیم

به گزارش فارس حجت‌الاسلام مصباح‌نژاد در یکی از بازدیدهای خود از مناطق روستایی زلزله‌زده شهرستان دنا به میان مردم روستای تلگاه رفت و مشکلات آن‌‌ها را مورد بررسی قرار داد.

این خبر را هم ببینید:  آغاز کار پویش ضیافت همدلی رمضان/مشارکت ۹ میلیارد ریالی مردم البرز

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها