رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 427 خبر


  • جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 14 May

به گزارش جامعه نیوز:  امام جمعهٔ قزوین به دیدار ایتام شیرخوارگاه حلیمه‌خاتون رفت به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، آیت‌الله عبدالکریم عابدینی، نمایندهٔ ولی‌فقیه در استان قزوین و امام جمعهٔ قزوین به‌مناسبت ولادت امام حسن مجتبی(ع) از مؤسسهٔ خیریهٔ راه فرشتگان آسمانی(شیرخوارگاه حلیمه‌خاتون) بازدید کرد. آیت‌الله عابدینی در این دیدار به مسؤولین این مؤسسه اظهار […]

به گزارش جامعه نیوز:

 امام جمعهٔ قزوین به دیدار ایتام شیرخوارگاه حلیمه‌خاتون رفت

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، آیت‌الله عبدالکریم عابدینی، نمایندهٔ ولی‌فقیه در استان قزوین و امام جمعهٔ قزوین به‌مناسبت ولادت امام حسن مجتبی(ع) از مؤسسهٔ خیریهٔ راه فرشتگان آسمانی(شیرخوارگاه حلیمه‌خاتون) بازدید کرد. آیت‌الله عابدینی در این دیدار به مسؤولین این مؤسسه اظهار کرد: استفاده از ظرفیت نمازهای جماعت و جمعه در کار شما بسیار مؤثر و راهگشا است و با این کار گسترهٔ حضور مردم را در راستای کار خیر افزایش می‌دهید و این مهم با همت شما دست‌یافتنی است.

وی افزود: بسیاری از حوادثی که پیرامون شما اتفاق می‌افتد، بسیار زیباست و لازم است این وقایع ثبت شده و تجربیات آن به سایر استان‌ها و مناطق منتقل شود.

امام جمعهٔ قزوین عنوان کرد: امام علی(ع) دربارهٔ یتیمان بسیار سفارش کرده‌ و فرموده‌اند مراقب باشید دچار آسیب و ضایعات نشوید و کاری نکنید که در بندگی خدا سست شوید.

عابدینی بیان کرد: قرآن فرموده اگر نماز اقامه شود و همه‌جانبه دیده شود جلوی هر بدی را می‌گیرد و عدالت، صداقت و انصاف مصداق اقامهٔ نماز و همه جانبه دیدن دین است.

وی خاطرنشان کرد: در تعابیر دینی به‌جای اطعام از اکرام استفاده شده است و قران را کریم معرفی کرده و سفارش شده از قرآن برای تربیت فرزندان استفاده کنید تا قوام و دوام داشته باشند و ماندگاری پیدا کنند.

نمایندهٔ ولی فقیه در استان قزوین تأکید کرد: از اساس کاری کنیم که فرزندان این مجموعه، با قرآن انس پیدا کنند و سیرهٔ اهل بیت(ع) را شناخته و با آن سیره و سنت زندگی کنند.

این خبر را هم ببینید:  30 میلی متر باران در هلنچکان قصرقند بارید

وی در پایان یادآور شد: متخصصین عرصه‌های قرآنی را بیشتر پای‌کار بیاورید و این مرکز را به مرکزی قرآنی تبدیل کنید، زیرا اگر این امر تحقق یابد اعتماد جامعه نیز افزایش می‌یابد.

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، امام جمعهٔ قزوین از روحانیون مردمی و محبوب است که علاوه بر مطالبه‌گری‌های گسترده در حوزه‌های گوناگون، کارهای جالبی انجام می‌دهد. برای مثال، او با حضور در بازار قزوین و مراکز خرید، در کنار انجام خریدهای شخصی خود، از نزدیک در جریان مشکلات مردم و کسبه قرار می‌گیرد. از دیگر کارهای جالب ایشان در روزهای اخیر، بازدید از آرامستان قزوین و تقدیر و تشکر از غسالان بیماران کرونایی بود که بسیار مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفت. 

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها