رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 174 خبر


  • چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۰ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 12 May

به گزارش جامعه نیوز:  امامی‌فر چرا از ریاست مرکز ملی فوتبال استعفا کرد؟ به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، علیرضا امامی فر در تاریخ ۱۷ فروردین از سوی شهاب عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال به عنوان رئیس مرکز ملی فوتبال انتخاب شد. امامی فر بعد از دریافت این حکم در این مرکز مشغول به کار […]

به گزارش جامعه نیوز:

 امامی‌فر چرا از ریاست مرکز ملی فوتبال استعفا کرد؟

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، علیرضا امامی فر در تاریخ ۱۷ فروردین از سوی شهاب عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال به عنوان رئیس مرکز ملی فوتبال انتخاب شد.

امامی فر بعد از دریافت این حکم در این مرکز مشغول به کار شد اما هنوز مدت زیادی از حضورش در این بخش نگذشته که از سمتش استعفا کرده و البته فدراسیون هم خواسته او را قبول نکرده است. تماس ها با امامی فر برای بازگشت به کارش تا اینجا نتیجه ای نداشته است.

وی در استعفای خود مسائل خانوادگی را مطرح کرده است اما پیگیری های خبرنگار فارس نشان می دهد که ماجرا فقط مسائل خانوادگی نیست و ظاهرا بخشی از این استعفا به نحوه فعالیت و سوتفاهم در تعریف وظایف امامی فر برمی گردد.

به طور کلی وظایف مرکز ملی فوتبال کارهای اجرایی مربوط به مسائل زمین تمرین و … است اما ظاهرا امامی فر تصور دیگری داشته است. البته در زمینه استعفای او نه فدراسیون فوتبال واکنش رسمی داشته و نه خودش اظهار نظر رسمی کرده است.

حالا باید دید عزیزی خادم در ادامه کار برای این سمت چه تصمیمی دارد و تا چه زمانی قرار است منتظر بازگشت امامی فر به کارش باشد.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  تلاش فتح برای قانع کردن حماس به تعویق انتخابات فلسطین

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها