رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 5 خبر


  • دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الإثنين ۵ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 17 May

به گزارش جامعه نیوز:  الهویی: اهمیت بازی مقابل پارس از لیگ برتر هم بیشتر است به گزارش خبرگزاری فارس از سیرجان، سعید الهویی عصر امروز در نشست خبری پیش از بازی مقابل پارس جنوبی جم در جام حذفی اظهار داشت: بازی جام حذفی فردا بسیار مهم و حساس است و حتی ارزش و اهمیتش از […]

به گزارش جامعه نیوز:

 الهویی: اهمیت بازی مقابل پارس از لیگ برتر هم بیشتر است

به گزارش خبرگزاری فارس از سیرجان، سعید الهویی عصر امروز در نشست خبری پیش از بازی مقابل پارس جنوبی جم در جام حذفی اظهار داشت: بازی جام حذفی فردا بسیار مهم و حساس است و حتی ارزش و اهمیتش از بازی‌های لیگ برتر هم برایمان بیشتر است.

مربی تیم گل‌گهر سیرجان افزود: آقای قلعه‌نوعی تمرکز کامل تیم را برای بازی فردا خواسته برای اینکه در بازی فردا و مسابقات جام حذفی مسابقات، مهم تمرکز است و باید در طول ۹۰ دقیقه تمرکز کامل و کافی داشته باشته باشیم برای اینکه بهترین عملکرد و کمترین اشتباه را داشته باشیم.

وی افزود: تیم پارس جنوب جم یکی از تیم‌های خوب لیگ یک است ار لحاظ شکل و سبک بازی این تیم لیافت جایگاه بالا در لیگ را دارد، تیم کیفیتی خوبی از خودشان نشان دادند و امیدواریم که فردا بتوانیم عملکرد خوبی داشته باشیم.

الهویی ادامه داد: ما در نیم‌فصل دوم لیگ شرایط بهتری پیدا کردیم و تیم به خواسته‌های سرمربی نزدیک‌تر شده از لحاظ ذهنی و رفتاری نسبت به نیم فصل اول تیم پیشرفت کرده و توانسته خودش را نزدیک کند و همین نزدیک شدن به خواسته‌های قلعه‌نوعی منجر به بردها و امتیازاتی که جایگاه ما در جدول بهتر کرده، شده است.

مربی تیم گل‌گهر سیرجان گفت: امیدواریم که اشتباهات رفتاری تیم به حداقل برسد و بازی فردا و در ادامه لیگ، تیم بتواند خودش را قدم به قدم به ذهنیت سرمربی تیم نزدیک‌تر کند و این امر می‌تواند تیم را در جایگاه خوبی در جدول نگه دارد، در نیم‌فصل دوم در واقع با اضافه شدن چند بازیکن دست آقای قلعه‌نوعی هم بازتر هست و شرایط تیم بهتر شده امیدواریم که فردا این روند ادامه پیدا کند و بازی خوبی را به هواداران گل‌گهر هدیه بدهیم.

این خبر را هم ببینید:  هفته سی و سوم سری‌آ| شکست تلخ میلان مقابل لاتزیو/رضایت روسونری به سهمیه لیگ اروپا

وی خاطرنشان کرد: برای بازی فردا محروم نداریم ولی دو تا از بازیکنان از مصدومیت برگشتند و باید سرمربی تصمیم بگیرد که برای باز فردا استفاده شوند یا خیر، ولی مصدومی نداریم.

انتهای پیام/۳۳۸۸/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها