رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۱۲ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Wednesday 30 September
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  الزام وزارت نفت به حمایت از تیم صنعت نفت آبادان تا پایان فصل/ پالایشگاه آبادان اسپانسر بعدی سید مجتبی محفوظی نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به نشست شب گذشته خود و دو تن از نمایندگان مجلس (جلیل مختار نماینده آبادان و […]

به گزارش جامعه نیوز:

 الزام وزارت نفت به حمایت از تیم صنعت نفت آبادان تا پایان فصل/ پالایشگاه آبادان اسپانسر بعدی

سید مجتبی محفوظی نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به نشست شب گذشته خود و دو تن از نمایندگان مجلس (جلیل مختار نماینده آبادان و فریدون عباسی رئیس کمیسیون انرژی مجلس) با وزیر نفت برای حل مشکلات تیم فوتبال صنعت نفت آبادان، اظهار کرد: در این جلسه از وزیر نفت برای حمایت یک ساله از باشگاه ریشه‌دار و پرهوادار صنعت نفت آبادان دستور لازم اخذ شد.

وی در همین راستا افزود: بر این اساس تیم فوتبال نفت  آبادان تا پایان لیگ بیستم زیر چتر حمایتی وزارت نفت خواهد بود و  وزارت نفت به مانند گذشته ملزم به حمایت از این تیم ریشه دار شد.

نماینده آبادان در مجلس با بیان اینکه همچنین در این جلسه موفق شدیم این مطالبه‌ مردمی  را مطرح کنیم و به کرسی بنشانیم تصریح کرد: در ابتدای نشست زنگنه وزیر نفت با درخواست من و مختار برای حمایت از نفت آبادان با استناد به مواد قانونی مخالف بود  ولی با استناد به همان مواد قانونی چانه‌زنی به درازا کشید و در نهایت وزیر نفت دو دستور مهم برای حمایت از نفت آبادان را صادر کرد.

محفوظی گفت: بر این مبنا مقرر شد حمایت از تیم صنعت نفت به مدت یک سال و تا پایان فصل پیش رو از تیم ادامه پیدا کند  و دستور دوم این بود که مراحل واگذاری تیم نفت به پالایشگاه نفت آبادان هرچه سریع‌تر صورت گیرد.

وی با بیان این‌که طی این یک سال نیز در تلاش هستیم تا کارهای واگذاری تیم صنعت نفت آبادان را به پالایشگاه نفت آبادان هرچه سریع‌تر صورت پذیرد، گفت: البته قطعا با خصوصی‌سازی پالایشگاه آبادان مخالف هستیم اما از آنجا که پالایشگاه آبادان در لیست خصوصی‌سازی قرار گرفته است، قانون این اجازه را به ما می‌دهد که تیم صنعت نفت به پالایشگاه واگذار شود. به هر حال‌ این تیم طبق قانون از شرکت ملی پالایش پخش خارج شده و به پالایشگاه آبادان واگذار خواهد شد.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اگر واگذاری تیم صنعت نفت آبادان به پالایشگاه نفت آبادان صورت گیرد، یک اتفاق تاریخی رخ داده و پالایشگاه نفت آبادان می‌تواند خیلی بهتر و بیشتر از این تیم فوتبال و حتی در سایر رشته‌های ورزشی نسبت به وزارت نفت حمایت لازم را از تیم صنعت نفت آبادان داشته باشد.

انتهای پیام/ 


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها