رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 242 خبر


  • چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۰ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 12 May

به گزارش جامعه نیوز:  الرایه: کنعانی زادگان با الاهلی ۲ ساله بست / ابراهیمی خریدی ارزشمند برای الوکره است به گزارش خبرگزاری فارس، شب گذشته استاد دوحه خبری را منتشر کرد که حسین کنعانی زادگان به باشگاه الاهلی قطر پیوسته و قرار است در فصل جدید لیگ ستارگان جایگزین لوری، لژیونر استرالیایی الاهلی شود. امروز […]

به گزارش جامعه نیوز:

 الرایه: کنعانی زادگان با الاهلی ۲ ساله بست / ابراهیمی خریدی ارزشمند برای الوکره است

به گزارش خبرگزاری فارس، شب گذشته استاد دوحه خبری را منتشر کرد که حسین کنعانی زادگان به باشگاه الاهلی قطر پیوسته و قرار است در فصل جدید لیگ ستارگان جایگزین لوری، لژیونر استرالیایی الاهلی شود.

امروز روزنامه الرایه نیز در گزارش خود مدعی شد مدافع پرسپولیس اولین خرید فصل جدید الاهلی خواهد بود و قرار است کنعانی زادگان با قراردادی ۲ ساله به این تیم بپیوندد.

الرایه نوشت که کنعان زادگان قرار است در روزهای آماده سازی الاهلی برای پیش فصل به قطر سفر کند و کارش را آغاز نماید.

ازطرف دیگر الرایه نوشت که امید ابراهیمی نیز در آستانه پیوستن به الوکره قرار دارد که اگر این اتفاق رخ دهد امتیاز خوبی برای تیم قطری محسوب می شود زیرا این بازیکن ایرانی از توانایی‌های زیادی برخوردار خواهد بود. 

به گزارش فارس، درحالی که رسانه های قطری از قرارداد کنعانی زادگان با الاهلی خبر می دهند اما خود این بازیکن شب گذشته در صفحه شخصی اش این موضوع را رد کرده است.

انتهای پیام/

 

 


این خبر را هم ببینید:  کرونا جان ۱۰۰۹ سمنانی را گرفت+ اینفوگرافیک

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها