رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 13 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  اقدام اصلاح‌طلبان برای انتخابات ۱۴۰۰/ ۳۱ دفتر استانی جبهه اصلاحات به زودی راه‌اندازی می‌شود به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، آئین‌نامه راه‌اندازی دفاتر استانی جبهه اصلاحات ایران نهایی شده است و به زودی در مجمع عمومی این جبهه به تصویب خواهد رسید. قرار است طبق آئین‌نامه استانی ۳۰ رابط استانی […]

به گزارش جامعه نیوز:

 اقدام اصلاح‌طلبان برای انتخابات ۱۴۰۰/ ۳۱ دفتر استانی جبهه اصلاحات به زودی راه‌اندازی می‌شود

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، آئین‌نامه راه‌اندازی دفاتر استانی جبهه اصلاحات ایران نهایی شده است و به زودی در مجمع عمومی این جبهه به تصویب خواهد رسید. قرار است طبق آئین‌نامه استانی ۳۰ رابط استانی جبهه اصلاحات ایران مشخص شوند.

پس از راه‌اندازی دفاتر استانی جبهه اصلاحات ایران ستاد انتخابات خود را راه‌اندازی خواهد کرد.

به گزارش فارس، نهاد اجماع‌ساز اصلاح‌طلبان که هم اکنون با عنوان جبهه اصلاحات ایران شناخته می‌شود چندی پیش توسط احزاب اصلاح‌طلب راه‌اندازی شد که خیلی تفاوت ماهیتی با شورای هماهنگی جبهه اصلاحات ندارد.

بهزاد نبوی عضو ارشد سازمان منحله مجاهدین انقلاب اسلامی ریاست آن را بر عهده گرفت و پس از آن رؤسای کمیته‌های تخصصی این شورا را چهره‌های تندروی جریان اصلاحات همچون ابراهیم اصغرزاده و علوی‌تبار بر عهده گرفتند.

کمیسیون ماده ۱۰ احزاب وزارت کشور اعلام کرده است که حضور چهره‌های حقیقی که در هیچ حزب و تشکل سیاسی عضویت ندارند نمی‌توانند در رأس رهبری جبهه‌های سیاسی قرار بگیرند.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  یکشنبه هفته آینده مجلس جلسه علنی خواهد داشت

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها